Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Akademia Wiedzy o Tatarach Polskich – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Akademia Wiedzy o Tatarach Polskich


Print Friendly, PDF & Email

Zapraszamy na XVII Letnią Akademię Wiedzy o Tatarach Polskich, która odbędzie się w 8 sierpnia 2015 r. w Bohonikach i 9 sierpnia 2015 r. w Muzeum Wsi Podlaskiej w Osowiczach. W programie wiele atrakcji. Poczatek w Bohonikach o godz. 13.00, a w Muzeum Wsi w Osowiczach o godz. 14.00.

Pierwszego dnia (8.08.2015 r.) w Domu Pielgrzyma w Bohonikach w godz. 13.00-20.00 odbędzie się koncert pt. “Kultura Łączy Narody”, podczas którego wystąpi: kapela Banda Bogdana, grupa sceniczna To i Owo, zespoły EXIT, Babeczki Podlaskie, Buńczuk i gwiazda wieczoru Alicja Majewska. Ponadto odbędą sie warsztaty kuchni tatarskiej, bezpłatne atrakcje dla dzieci, drzwi otwarte w meczecie i kiermasz rozmaitości.

W niedzielę (9.08.2015 r.) w Muzeum Wsi Podlaskiej w Osowiczach od godz. 14.00 będzie można wziąć udział w konferencji pt. „Ku nowym kierunkom. O potrzebie interdyscyplinarnego ujęcia badawczego kultury, tradycji i historii społeczności tatarskiej”.

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Sokółce, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Szlak Tatarski i Muzułmańska Gmina Wyznaniowa Bohoniki.

Marta Pietraszewska