Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

„Wiadomości Rolnicze” – zwycięzcą AgroKlasy 2016 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

„Wiadomości Rolnicze” – zwycięzcą AgroKlasy 2016


Print Friendly, PDF & Email

„Wiadomości Rolnicze”, wydawane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, zajęły pierwsze miejsce w konkursie ”AgroKlasa ODR 2016” prowadzonego przez cały miniony rok na łamach miesięcznika AGRO.

Dobiegła końca rywalizacja w ramach AgroKlasy 2016, w trakcie której na łamach czasopisma Agro, prezentowane były – z myślą o ogólnopolskim odbiorcy – najciekawsze artykuły oraz wypowiedzi, które ukazywały się w 2016 roku na łamach czasopism ODR. Punkty w rywalizacji można było zdobyć również za wydawnictwo tematyczne oraz za ciekawą okładkę. Suma punktów zdobytych w poszczególnych kategoriach złożyła się na końcową lokatę. Największą liczbę punktów otrzymały „Wiadomości Rolnicze”. Aż osiem artykułów publikowanych w 2016 roku w „Wiadomościach Rolniczych”, redakcja AGRO zamieściła na swoich łamach.

 

1a

1

Zwycięzcą konkursu AgroKlasa ODR 2016 zostały „Wiadomości Rolnicze”, wydawane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Zdobyliśmy 39 punktów. Tylko o jeden punkt mniej, otrzymały „Lubelskie Aktualności Rolnicze – LDOD Końskowola i „Wieś Kujawsko-Pomorska” – K-PODR Minikowo.

2

Pamiątkowe zdjęcie od prawej: Adam Niebrzydowski – dyrektor PODR w Szepietowie, Mirosława Jaroszewicz-Łojewska – szef Gabinetu Politycznego MRiRW, Anna Fatyga – redaktor naczelna „Wiadomości Rolniczych”, Tadeusz Markowski zastępca dyrektora PODR w Szepietowie

3

4

Nagrody zostały wręczone 24 stycznia w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas Noworocznej Gali Agrobiznesu

Anna Fatyga

PODR Szepietowo