Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

„Wiadomości Rolnicze” w gronie najlepszych – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

„Wiadomości Rolnicze” w gronie najlepszych


Print Friendly, PDF & Email

 „Wiadomości Rolnicze” po raz kolejny znalazły się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu na „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego” – w tym roku zdobyliśmy drugie miejsce. Wręczenie nagród odbyło się w połowie grudnia 2019 roku w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie.

Do tegorocznej edycji konkursu, w kategorii „Najlepsze czasopismo periodyczne 2018 roku” swoje uczestnictwo zgłosiło 16 ośrodków doradztwa rolniczego w kraju.

Oceniając poszczególne czasopisma, komisja brała pod uwagę: wartość merytoryczną zamieszczanych informacji, zawartość informacji ekonomicznych i rynkowych, udział problematyki PROW 2014-2020, zrozumiałość tekstów, komunikatywność, stałe działy, program czasopisma, konkretność stylu, treść wypowiedzi, słownictwo, brak usterek językowych, składniowych i ortograficznych, opracowanie redakcyjne (komentarz, słowo odredakcyjne, komunikatywność), szatę graficzną, oryginalność, skład komputerowy – opracowanie techniczne materiałów, jakość i staranność druku, łączność redakcji z odbiorcami (plebiscyty, konkursy, ankiety, listy do redakcji) i działalność promocyjną.

Organizatorem konkursu jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu.

 

Wyniki konkursu

Kategoria „Najlepsze czasopismo periodyczne 2018 roku”

I miejsce

  • „Lubelskie Aktualności Rolnicze” – Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli

II miejsce

  • „Wiadomości Rolnicze” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
  • „Wieś Mazowiecka” – Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie,
  • „Twój Doradca Rolniczy Rynek” – Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu

III miejsce

  • „Pomorskie Wieści Rolnicze” – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu
  • „Wieś Kujawsko-Pomorska” – Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie

Wyróżnienie

  • „Poradnik Gospodarski” – Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu

  Kategoria „Najlepsza publikacja tematyczna”

I miejsce

  • „Bogactwo natury. Rośliny zielarskie dawniej a dziś” – Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

II miejsce

  • „Zagrody edukacyjne województwa podkarpackiego” – Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale
  • „Rozwój usług opiekuńczych na terenach wiejskich” – Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie

„Wiadomości Rolnicze” od wielu lat są w czołówce najlepszych wydawnictw

Była to już 27. edycja konkursu na najlepsze czasopismo periodyczne wydawane przez ośrodki doradztwa rolniczego. Od początku istnienia konkursu poddajemy nasze pismo ocenie profesjonalnego jury. Pięciokrotnie byliśmy najlepsi, siedmiokrotnie zdobyliśmy drugą pozycję, czterokrotnie zasłużyliśmy na trzecią lokatę, sześciokrotnie komisja przyznała nam wyróżnienie. W sumie zostaliśmy docenieni 22 razy.

W ostatniej edycji konkursu zajęliśmy drugie miejsce w kraju wśród najlepszych wydawnictw periodycznych. To duże osiągnięcie, które motywuje do dalszej pracy i rozwijania pisma, tak abyśmy mogli stanąć na najwyższym stopniu podium.

W tym roku, w kwietniu, będziemy obchodzić jubileusz trzydziestolecia „Wiadomości Rolniczych”. Przez ten okres wydaliśmy 356 numerów pisma. Od 1990 roku, co miesiąc trafiamy do Waszych domów. Przez te wszystkie lata jesteście z nami Drodzy Czytelnicy. Dajecie tego dowód pisząc do redakcji i dzieląc się swoimi opiniami i uwagami. Dostajemy od Was słowa uznania i podziękowania za naszą pracę – za wszystkie życzenia serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że nadal będziecie z nami.

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”