Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Wiadomości Rolnicze nr 1/2015 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Wiadomości Rolnicze nr 1/2015


Print Friendly, PDF & Email

wr 1 2015 okl.jpg

Z WOJEWÓDZTWA
Po wiedzę do doradców
Trudna sytuacja na rynku mleka
Podlaskie Forum Bydła

NAUKA PRAKTYCE
Profilaktyka u prosiąt i warchlaków

TECHNOLOGIA PRODUKCJI
Stan plantacji rzepaku ozimego
Soja jako element zmianowania
A może kukurydza na ziarno
Stop błędom w stosowaniu środków ochrony roślin
Dokumentacja zabiegów ochrony roślin
Gleba potrzebuje wapna
Czy warto badać glebę
Uprawa żyta na zielonkę w międzyplonie
Zdrowie w nogach
Na stół lub na wystawę
Nowe źródło substancji organicznej

PRZYJAZNE ROLNICTWO
Perz wydłużony odmiany Bamar
Zwalczanie chwastów jednorocznych w gospodarstwie ekologicznym
Inwazja obcych
Bydło opasowe w gospodarstwie ekologicznym

EKONOMIKA I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 zatwierdzony
Jak kupić lub sprzedać kwotę mleczną
Formy opodatkowania działalności gospodarczej
Spółdzielnia socjalna – ciekawy przykład ekonomii społeczne

PRAWO
Sądowe postępowanie uproszczone

U SĄSIADA
Żółtek na prąd

W DOMU I OGRODZIE
Ogrodowe krzewy zimozielone
Karnawał dawniej i dziś
Substancje dodawane do żywności
Drobiowa rewia smaku
Jarskie danie z soi
Podziel się przepisem
Czy wiesz, że