Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Wiadomości Rolnicze nr 10/2020 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
Print Friendly, PDF & Email

Wiadomości Rolnicze nr 10/2020
W numerze m.in.:

Z WOJEWÓDZTWA

Kukurydziany maraton w Szepietowie

Złote kolby w kuchni

Zapomniane potrawy wracają

Rozwój szansą na sukces

Gala na miarę mistrzów

Uczniowie szkół rolniczych
na warsztatach w PODR Szepietowo

FUNDUSZE, PROGRAMY
Przekaż gospodarstwo i weź premię
z PROW

TECHNOLOGIA PRODUKCJI
Czy na Podlasiu można uprawiać
oxytree?

Rolnictwo precyzyjne

Wiosenne wyzwania dla kukurydzy
– analiza sytuacji

Wiosna 2020 roku przejdzie do

historii jako ta, która dotkliwie dotykała

kukurydzę stawiając na jej drodze do

rozwoju rozmaite wyzwania.

Zapalenia wymion, cz. 4
– sprzęt udojowy

Warunki utrzymania trzody chlewnej

Październik w pasiece

 

PRZYJAZNE ROLNICTWO

Najlepsze gospodarstwo ekologiczne

Szlachcic wśród stepu z widokiem

Część 1. Bezcenna sieć życia

EKONOMIKA
Zamień papierową fakturę na elektroniczną

Wysyłanie faktur może okazać się kłopotliwe
i czasochłonne. Alternatywą w tej sytuacji są faktury elektroniczne, które stają się coraz bardziej popularne nie tylko wśród wielkich koncernów.

Podlascy rolnicy zwiększają powierzchnię uprawy kukurydzy

U SĄSIADA
Gospoda w Chlewie

W DOMU I OGRODZIE
Sadzimy pnącza

Czym chata bogata, tym pachnie

Chleb z duszą

Kotlety z chleba

Kapusta kiszona – naturalny probiotyk

Warzywa w słoikach

Które ciasto lepsze?

Marcinek od „Róży”