Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Wiadomości Rolnicze nr 7-8/2020 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
Print Friendly, PDF & Email

Wiadomości Rolnicze nr 7-8/2020
W numerze m.in.:

Z WOJEWÓDZTWA

Wyprodukować, ale i sprzedać

W warunkach gospodarki rynkowej wytworzyć dobry produkt to zaledwie część sukcesu. Trzeba go jeszcze sprzedać i uzyskać zapłatę, która nie tylko pokryje poniesione wydatki, ale i przyniesie dochód. Taką możliwość daje podlaski e-bazarek.

Niezwłoczne zgłoś do KRUS wypadek przy pracy w gospodarstwie rolnym

Uczestnicy podlaskiej AgroLigi 2020

BHP przy obsłudze zwierząt gospodarskich

FUNDUSZE, PROGRAMY

Nowa płatność bezpośrednia na lata 2021-2027

Weź pieniądze na posadzenie lasu

TECHNOLOGIA PRODUKCJI

Pułapka na mszyce – aspirator Johnsona

Dobór odmian zbóż ozimych

Nowe zagrożenia w roślinach ozdobnych

Plonowanie pszenicy ozimej

Plonowanie pszenżyta ozimego

Plonowanie jęczmienia ozimego

Wspierajmy polskich przedsiębiorców

Zapalenia wymion – komórki somatyczne, cz. 2

Warunki zoohigieniczne a zdrowie cieląt

 

 

PRZYJAZNE ROLNICTWO

Gdzie jest woda ?

Fotowoltaika dla rolnika – czy można dzięki niej zaoszczędzić?

PRAWO

Własność rzecz święta

EKONOMIKA

Skup i ceny w rolnictwie w 2019 r.

Najbliższe rolne badania ankietowe Głównego Urzędu Statystycznego

Ceny surowców paszowych i pasz przemysłowych

Co miesiąc w „Wiadomościach Rolniczych” publikujemy dodatek ,,Rynek”, w którym zawarte są aktualne ceny środków do produkcji rolnej z województwa podlaskiego, m.in. targowiskowe produktów rolniczych, nawozów mineralnych, pasz i dodatków paszowych, materiałów budowlanych. Warto je odnieść do sytuacji na rynku krajowym.

U SĄSIADA

,,Leader” w praktyce

W DOMU I OGRODZIE

Gwiezdny kwiat

Nie tylko owoc ma moc

Dania na upalne dni

Zdrowie w wiśniach ukryte

Ogórek, ogórek –zielony ma garniturek

Desery pełne owoców

Krzyżówki