Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Wiadomości Rolnicze nr 2/2020 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
Print Friendly, PDF & Email

Wiadomości Rolnicze nr 2/2020
W numerze m.in.:

Z WOJEWÓDZTWA
Wspomnienie o Śp. Ks. Biskupie
Stanisławie Stefanku
Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich
FUNDUSZE, PROGRAMY
Dobrostan zwierząt na plus
Modernizacja gospodarstw rolnych w obszarze nawadniania
Restrukturyzacja małych gospodarstw – nowy nabór już w lutym
TECHNOLOGIA PRODUKCJI
Inauguracja obchodów Międzynarodowego Roku Zdrowia
Roślin 2020 w Belwederze
Porównanie plonowania odmian
grochu w doświadczeniach PDO
Płatności bezpośrednie w 2020 r.
Warto wysiewać międzyplony
Progi ekonomicznej szkodliwości
agrofagów pszenżyta
Plonowanie odmian pszenicy jarej
Zmiana terminu składania wniosków o przyznanie dopłaty do kwalifikowanego materiału siewnego
Cielęta – okres karmienia mlekiem
Mocznik paszowy alternatywą dla śrut poekstrakcyjnych
Czy grozi nam epidemia ptasiej grypy?
PRZYJAZNE ROLNICTWO
Nawożenie azotem a ochrona
środowiska
Jak poprawić bilans substancji
organicznej w gospodarstwach ekologicznych?
Bagna są dobre!
EKONOMIKA
Tyle wiemy o nas i gospodarce
– ile informacji udzielimy statystyce publicznej
Gwarancja spłaty kredytu z Funduszu Gwarancji Rolnych
U SĄSIADA
Z wizytą w „Bojarskim Gościńcu”
W DOMU I OGRODZIE
Ogrodowa biżuteria
Pyszne przekąski
Zupa mojej babci
Sól jako kosmetyk
Mięso z szynkowaru
Wolnowar – gotowanie inaczej
Co to za roślina?
Podziel się swoją pasją