Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Wiadomości Rolnicze nr 2/2018 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Wiadomości Rolnicze nr 2/2018


Print Friendly, PDF & Email
W numerze m.in.:

Z WOJEWÓDZTWA

Zapytaj doradcę o eWniosekPlus

Niższy wiek emerytalny dla rolników

Szkolenia dla rolników

Profesjonalna uprawa rzepaku

Informatyka w rolnictwie

FUNDUSZE, PROGRAMY

Polityka Rolna Unii Europejskiej po 2020

Wnioski o dopłaty obowiązkowo przez Internet

NAUKA PRAKTYCE

Skutki nieprawidłowego stosowania środków ochrony roślin

TECHNOLOGIA PRODUKCJI

Odmiany zalecane do uprawy w Podlaskiem

Rośliny współtowarzyszące

Dopłaty do materiału siewnego

Czy mieszkańcy Podlasia będą sadzić oxytree?

Wapno odzywka gleby

Jak poprawić komfort w oborze wolnostanowiskowej

 

PRZYJAZNE ROLNICTWO

Murawy – cenne zbiorowiska roślin

Raporty z kontroli – najczęściej popełniane błędy

Kolektory słoneczne

Ekologiczne jaja

EKONOMIKA

Nakłady pracy w gospodarstwach rolnych

Zabezpieczenie kredytu

U SĄSIADA

Wspomnień czar

Bardzo aktywni mieszkańcy

W DOMU I OGRODZIE

Trendy ogrodowe 2018

Kalafior czy brokuł?

Szykujesz ostatki?

Rozgrzewajmy się zimą

Nie 3bit – ciasto bez pieczenia

Nie tylko dla myśliwego