Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Wiadomości Rolnicze nr 10/2019 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
Print Friendly, PDF & Email

Wiadomości Rolnicze nr 10/2019
W numerze m.in.:

Z WOJEWÓDZTWA
Szepietowo w kolorach jesieni
Instrukcja pobierania próbek
glebowych
Złoto z pola
Krajowe obchody święta plonów
w Kolnie
Podziękowanie za plony
Dożynki w Tykocinie
NAUKA PRAKTYCE
Nowe doświadczenie z oxytree
w Wyższej Szkole Agrobiznesu
w Łomży
FUNDUSZE, PROGRAMY
Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej na nowych, korzystnych zasadach
Przekaż gospodarstwo,
weź rekompensatę z PROW
Ruszają dotacje na inwestycje
w nawadnianie gospodarstw
Nowości w harmonogramie PROW
Przeciwdziałanie skutkom suszy
TECHNOLOGIA PRODUKCJI
Może jednak soja?
Postawiłem na uprawę soi
Turkuć podjadek – nieproszony gość
w ogrodzie
PRZYJAZNE ROLNICTWO
Dlaczego nie obchodzą nas jaskółki?
PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Moja przygoda z towarową hodowlą ślimaków
Gościu wstąp w moje progi
EKONOMIKA
Ceny zakupu i dzierżawy użytków
rolnych w 2018 r.
Nowe kwoty przychodów
U SĄSIADA
Warto korzystać z fińskich
doświadczeń
Krzysztof Kluk – Patron Naszej Szkoły
Moje wymarzone podwórko
W DOMU I OGRODZIE
W żółtych płomieniach liści
Jarzębino czerwona
Konfitura od „Boróweczek”
Ciasto na specjalne okazje
Jedz kukurydzę