Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Wiadomości Rolnicze nr 1/2020 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
Print Friendly, PDF & Email

Wiadomości Rolnicze nr 1/2020
W numerze m.in.:

Z WOJEWÓDZTWA
Tradycyjne potrawy wigilijne
„Wiadomości Rolnicze” w gronie najlepszych
Przetwórstwo rolno-spożywcze
na Litwie
Wyjazd studyjny inspiracją do zmian
w gospodarstwie agroturystycznym
Targi Mleczarskie MLEKO-EXPO 2019
FUNDUSZE, PROGRAMY
Wspólna Polityka Rolna – obecny
kształt i perspektywy
Czy wpis do rejestru BDO jest obowiązkowy dla każdego rolnika?
TECHNOLOGIA PRODUKCJI
Międzynarodowy Rok Zdrowia
Roślin 2020
Dokumentacja w gospodarstwie
rolnym
Podlaski Festiwal Zdrowia Roślin
Wyszukiwarka środków
ochrony roślin
Drony w rolnictwie
Nowoczesność w rolnictwie
Mikotoksyny w żywieniu świń
Jak uzyskać dobrą krowę mleczną?
Czy „krowi bąk” nas truje?
Do 100 tys. zł na zabezpieczenie
wód przed azotanami
PRZYJAZNE ROLNICTWO
Zwierzęta w gospodarstwie
ekologicznym
Co to jest agroleśnictwo?
Na początku była Gęś
EKONOMIKA
Prognozy dla rynku mleka
na najbliższe lata
Zbliża się wielkie liczenie Głównego Urzędu Statystycznego
U SĄSIADA
Rodzinne przedsięwzięcie
Trufla – cenny grzyb
W DOMU I OGRODZIE
Kolorowy ogród zimą
Czym ozdobić ścianę?
Sól a zdrowie
Kremowe zupy pani Joli
Smak minionych świąt
Idzie jeż…
Ciasto mega kakaowe
Rolada żyrafa
Między strugą a gościńcem