Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Wiadomości Rolnicze nr 7-8/2019 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Wiadomości Rolnicze nr 7-8/2019


Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2021

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Print Friendly, PDF & Email

Wiadomości Rolnicze nr 7-8/2019

W numerze m.in.:

Z WOJEWÓDZTWA

Szepietowo gościło najlepszych
hodowców w regionie

To były hity Wystawy

Nowoczesna technologia produkcji
zbóż i rzepaku

Nasi Mistrzowie

Lato, lato czeka

NAUKA PRAKTYCE

Współczesne wyzwania dla nauki
i doradztwa rolniczego

TECHNOLOGIA PRODUKCJI

Plonowanie odmian pszenicy
ozimej

Plonowanie odmian pszenżyta
ozimego

Plonowanie odmian jęczmienia
ozimego

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Ekologia się opłaca

Nasz przegląd po włoskich dobrych praktykach związanych ze współpracą w sektorze rolnym, który od kilku numerów realizujemy we współpracy z  Samorządem Województwa Podlaskiego, dobiega końca. Dziś zabieramy Państwa na wycieczkę do kooperatywy AgricoulturaNuova.

PRZYJAZNE ROLNICTWO

Zofija i gwiazdy

Podlascy rolnicy na podium

EKONOMIKA

KRUS informuje

Zasoby leśne województwa
podlaskiego

U SĄSIADA

Poznajmy uczestników „Podlaskiej
AgroLigi 2019”

Do rywalizacji o tytuł „Podlaskiego Mistrza AgroLigi 2019”, w tym roku rywalizuje ośmiu rolników i cztery firmy. Zdobywcy tego zaszczytnego tytułu będą reprezentować województwo podlaskie na finale krajowym. Poznajmy uczestników „AgroLigi 2019”.

W DOMU I OGRODZIE

Ciasto bez pieczenia

Specjały pani Agaty

Same delicje

Przepisami na oryginalną potrawę i pyszne ciasto, z Czytelnikami „Wiadomości Rolniczych”, podzieliła się Delicja Pieczulis z miejscowości Sankury w gminie Puńsk. Pani Delicja prowadzi gospodarstwo rolne nastawione na produkcję mleka wysokiej jakości. W tym roku startuje w konkursie „Podlaska AgroLiga”.