Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Aktualny numer – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Aktualny numer


Kalendarz wydarzeń

Luty 2019

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Print Friendly, PDF & Email

Wiadomości Rolnicze nr 11/2015

W numerze m.in.:

Z WOJEWÓDZTWA
„Wiadomości Rolnicze” wyróżnione
Kierunki zmian w produkcji rolniczej
W Podlaskiem powstała Sieć Innowacji Rolniczych
Paliwo z lnianki
W sadzie, ogrodzie i lesie
Nowy PROW – nowe możliwości
Nowa perspektywa PROW
Sukces podlaskich rolników ekologicznych
Produkcja roślinna w liczbach
Mechanicy na medal
Ankietowe badania rolne
Innowacyjne budownictwo
Kalendarz imprez targowych w 2016 r.
FUNDUSZE I PROGRAMY
Obowiązki młodego rolnika
NAUKA PRAKTYCE
Królik to nie tylko zwierzę gospodarskie
TECHNOLOGIA PRODUKCJI
Czy susza zaszkodziła ziemniakom
Zatrzymać wodę na polu
Jak zaradzić niedoborom pasz w gospodarstwie
Mleko źródłem wiedzy
PROW I MY
Start po fundusze nowej „Modernizacji”
Rolnik szuka funduszy z PROW 2014-2020
PRZYJAZNE ROLNICTWO
Jak przechowywać obornik
Ekologiczna uprawa roślin oleistych
Ocalić od zapomnienia
EKONOMIKA
Co nas czeka w podatkach
Ubezpiecz swoje uprawy
U SĄSIADA
W poszukiwaniu skrytek
W DOMU I OGRODZIE
Zdążyć przed zimą
Zaproś jesień do domu
Jarmuż – król zieleniny
Witaminy w słoiku
Monarchini wśród likierów
Granat to cudowny owoc
Nowe smaki w kuchni
wr 11 2015.okl