Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Aktualny numer – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Aktualny numer


Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2019

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
  • XXVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem
30
  • XXVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem
Print Friendly, PDF & Email

Wiadomości Rolnicze nr 5/2019

W numerze m.in.:

Z WOJEWÓDZTWA
Targowe hitySezon ogrodniczy rozpoczętyGotują, śpiewają i wyszywają

Wpływ rolnictwa na środowisko

Nasza Szkoła wśród najlepszych

Mleczna Gala

Centralne eliminacje Olimpiady Wiedzy
o Żywieniu i Żywności

Mamy kolejnych finalistów!

Maturzyści wiedzą jak bezpiecznie pracować w gospodarstwie

NAUKA PRAKTYCE

Nauka i doradztwo

FUNDUSZE I PROGRAMY

Pieniądze na przebudowę lasu

Nowoczesna technologia produkcji
zbóż i rzepaku

Wypalanie traw grozi utratą dopłat

Pomoc dla rolników poszkodowanych w wyniku klęsk żywiołowych i ASF

TECHNOLOGIA PRODUKCJI

Jak ograniczyć skutki niedoboru wody w glebie

Trwa nabór wniosków o dopłaty
z tytułu zużytego materiału siewnego

Wapnowanie gleb

Pustynny krajobraz na polach

Chrońmy kasztanowce

PRZYJAZNE ROLNICTWO

Podlaski kandydat na „Rolnika Roku”

Wspólny dom

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Rozwój lokalny w rytmie przyrody

EKONOMIKA

Ceny produktów rolnych w 2018 r.

Czy chów brojlerów kurzych

jest opłacalny?

Ubezpieczenia w rolnictwie

U SĄSIADA

Jak to robią Azjatki

Mięsne rarytasy znad Biebrzy

W DOMU I OGRODZIE

Drugie życie starych przedmiotów

Topinambur – źródło zdrowia

i młodości

Ryba w roli głównej

Ciasto biszkoptowe z bezą