Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Wiadomości Rolnicze nr 11/2020 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
Print Friendly, PDF & Email

Wiadomości Rolnicze nr 11/2020
W numerze m.in.:

Z województwa

Nowości w integrowanej ochronie
roślin

Wspomnienia Świętego Izydora Oracza

Technikum Mechanizacji Rolnictwa
i Agrotroniki

Jubileusz „Solidarności” w Szepietowie

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego
Konkursu Testowego z Zakresu
Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym

Sąsiedzi przy stole

Fundusze, programy

Dotacje na małe przetwórstwo i RHD

Dotacje na dofinansowanie kosztów ochrony roślin

Najważniejszy jest pomysł

Rekompensaty za klęski żywiołowe
lub ASF

Załóż grupę i sięgnij po wsparcie

Od 19 października w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa można składać wnioski o wsparcie na „Tworzenie grup producentów
i organizacji producentów” – informuje Prezes ARiMR Tomasz Nowakowski.

Technologia produkcji

Żniwa kukurydziane w powiecie siemiatyckim

Nowa plantacja oxytree na Podlasiu

Czy Covid-19 zagraża produkcji rolnej?

Co pszczoły robią zimą?

 

Przyjazne rolnictwo

Czy pamiętasz zasady wdrażania programu azotanowego?

Szlachcic wśród stepu z widokiem
Część 2. Wszystko zależy od nas!

Dlaczego ważne jest ograniczanie strat amoniaku z rolnictwa?

Ekonomika

Czynny żal – sposób na uniknięcie kary skarbowej

Podatnicy, którym grozi kara skarbowa, mogą się od niej uwolnić, składając tzw. czynny żal. W sytuacji kiedy podatnik nie złoży w terminie deklaracji podatkowej, to przekazanie czynnego żalu do urzędu skarbowego uchroni go przed zapłatą kary finansowej.

Rolnik pyta – doradca odpowiada

Niezbędnik rolnika

Sytuacja gospodarstw domowych województwa podlaskiego

Kształtowanie się cen nawozów mineralnych

U sąsiada

Zielsko – anielsko

W domu i ogrodzie

Mój ozdobny ogród