Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Przeczytaj październikowe Wiadomości Rolnicze – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Przeczytaj październikowe Wiadomości Rolnicze


Print Friendly, PDF & Email
W najnowszym numerze Wiadomości Rolniczych szczególnie polecamy tekst dotyczący modernizacji gospodarstw rolnych i arytkuły o tematyce ogrodniczej i leśnej.

wr 10 2015 okl

Wydanie październikowe naszego pisma poświęcone jest tematyce leśnej i ogrodniczej. A wszystko z powodu organizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie Jesiennych Targów Ogrodniczych „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” i Targów Leśnych „Las i My. Jeśli tematyka leśna to i na naszym stole nie może zabraknąć darów lasów. Proponujemy sprawdzone dania z dziczyzny a także powrót do skarbów kuchni staropolskiej, w której gościły m.in. potrawy z dodatkiem borówki brusznicy.

Pamiętajcie, że wnioski o przyznanie wsparcia na operacje „Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” finansowanego z budżetu PROW na lata 2014-2020 w obszarach rozwój produkcji prosiąt, rozwój produkcji mleka i rozwój produkcji bydła mięsnego będzie można składać od 19 października do 17 listopada 2015 roku w Oddziale Regionalnym ARiMR w Białymstoku i za pośrednictwem biur powiatowych.

Piszemy także o ważnych terminach, które obowiązują w rolnictwie zrównoważonym.

Ponadto w numerze prezentujemy zdobywców tegorocznych „Pereł 2015” – nagród przyznawanych w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów. W tym roku, aż cztery produkty w województwa podlaskiego zdobyły te prestiżowe wyróżnienie.

Zachęcamy do kontaktu z redakcją – piszcie, pytajcie, podpowiadajcie tematy o których chcielibyście przeczytać w Wiadomościach Rolniczych, zamieszczajcie ogłoszenia. Do waszej dyspozycji są e-mail redakcja.wr@odr-szepietowo.pl i tel. 86 2758906.

Czekamy na Wasze propozycje, również te kulinarne. Przypominamy, że nadal można przesyłać  na adres redakcji wiersze opisujące piękno naszych pól – nagrody czekają, a teksy opublikujemy na łamach Wiadomości Rolniczych.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor naczelna