Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

W najbliższy weekend Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Ostródzie – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

W najbliższy weekend Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Ostródzie


Print Friendly, PDF & Email

Wystawa Zwierząt Hodowlanych to dwudniowe święto, które skupia najlepszych hodowców z województwa warmińsko-mazurskiego prezentujących swoje zwierzęta oraz producentów i dystrybutorów przedstawiających najnowsze technologie i rozwiązania wykorzystywane w rolnictwie.

Patronatem Honorowym Warmińsko-Mazurską Wystawę Zwierząt Hodowlanych oraz Targi Rolne Zagroda objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Podczas Wystawy Zwierząt Hodowlanych będzie można podziwiać najbardziej wartościowe okazy bydła mlecznego rasy holsztyńsko-fryzyjskiej oraz rasy zachowawczej polskiej czarno-białej, bydła mięsnego ras Limousine, Hereford, Charolaise, klaczy ras zimnokrwistych urodzonych w 2017, owiec ras kamieniecka, pomorska, czarnogłówka, wrzosówka, białogłowa owca mięsna i charollais oraz kozy rasy burskiej.  Po raz pierwszy na Wystawie zostaną zaprezentowane również zwierzęta futerkowe – norki, lisy i szynszyle.

Podczas trwania Targów i Wystawy dnia 26 października 2019 dla chłonnych wiedzy hodowlanej przewidziane jest seminarium pn. “Wspieranie współpracy między Związkami Hodowców Zwierząt a producentami rolnymi”. Seminarium podzielone będzie na panele tematyczne (bydło mleczne, bydło mięsne, trzoda chlewna, owce i kozy oraz konie). Poszczególne panele prowadzone będą przez przedstawicieli związków branżowych. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoba do kontaktu: dr inż. Rodian Pawłowski tel. 695 550 460

Organizatorem Warmińsko-Mazurskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, współorganizatorem jest Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza a Partnerami Wystawy są Związki hodowców zwierząt.

PROGRAM WYSTAWY:

26.10.2019 r. (sobota)
9:00-17:00 Warmińska – Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych (namioty wystawiennicze)
10:00-12:00 Otwarcie Targów Zagroda i  Warmińsko-Mazurskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych (główna scena Targi Zagroda)
10:15-12:30 Ocena bydła mlecznego i wybór czempionów, wiceczempionów i superczempionów (pokaz na ringu)
12:40-13:40 Prezentacja koni ras zimnokrwistych na ringu – czempionat klaczy urodzonych w 2017 roku (pokaz na ringu)
13:50-14:50 Przegląd hodowlany bydła mięsnego – wybór czempionat i wiceczempionat w rasach Charolaise, Limousine, Hereford
15:00-16:00 Przegląd hodowlany owiec i kóz – wybór czempionatów i wiceczempionatów w rasach owiec kamieniecka, pomorska, czarnogłówka, wrzosówka, białogłowa owca mięsna, charolaise oraz kóz rasy burska
17:00 Zamknięcie hal dla zwiedzających
27.10.2019 r. (niedziela)
9:00-17:00 Warmińska-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych (namioty wystawiennicze)
11:30 Uhonorowanie hodowców prezentowanych zwierząt – prezentacja wyróżnionych zwierząt na ringu

 

Wstęp na Targi i Wystawę jest BEZPŁATNY.

źródło: WMODR

https://wmodr.pl/informacje/1024