Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Ósme Nadbużańskie Ziołowe Spotkania – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Ósme Nadbużańskie Ziołowe Spotkania


Print Friendly, PDF & Email

Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Ziołowy Zakątek” w Korycinach i Stowarzyszenie ,,Lokalna Grupa Działania- Tygiel Doliny Bugu” z siedzibą w Drohiczynie zapraszają na organizowane VIII Nadbużańskie Ziołowe Spotkania do ,,Ziołowego Zakątka” w dniu 18 czerwca 2017 roku (Koryciny 73B, gmina Grodzisk, Powiat Siemiatycki). Impreza plenerowo- edukacyjna odbędzie się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Siemiatyckiego, Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Szepietowo.

Od godziny 14.00 na wszystkich odwiedzjących oczekiwać będą różnorodne atrakcje połączone z zielarstwem wszechobecnym w tym miejscu. Wykorzystując bazę Ośrodka Edukacji Przyrodniczej program zawiera propozycję szeregu konkursów, obserwacji, doświadczeń, pokazów. Wśród wielu zagadnień znajdą się:

  • ,,Co to za zioło?”- rozpoznawanie ziół po zapachu i wyglądzie
  • ,,Rośliny pod lupą”- obserwacje mikroskopowe preparatów roślinnych,
  • ,,Aromatoterapia”- leczenie zapachami, komponowanie własnej ziołowej mieszanki zapachowej,
  • ,,Kolorowy świat roślin”- pokaz pozyskiwania naturalnych barwników roślinnych.

Czerwiec najbardziej sprzyja temu, aby zwiedzić współistniejący Podlaski Ogród Botaniczny, który właśnie w tym czasie prezentuje się najokazalej. Swoją obecność poprzez stoiska informacyjno-doradcze zaznaczą instytucje i firmy rolnicze. Dodatkowo atmosferę niedzielnego popołudnia umilać będą zespoły folklorystyczne, przejazdy bryczkami po leśnych traktach i zwiedzanie miejscowych, cennych przyrodniczo drzewostanów. Gospodarstwo podczas imprezy udostępni cały swój obszar posiadania a jest to pokaźna, ekologiczna baza produkcyjno- wytwórcza, edukacyjna. Ważną zaletą miejsca będzie możliwość skosztowania potraw regionalnych przygotowanych z ziołami, jak również zaopatrzenia w produkty zielarskie wszelkiego rodzaju dostępne w tejże niepowtarzalnej krainie ziół.

 

2839 plakat 2017

 

Anna Szeryńska PZDR w Siemiatyczach