Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

VI Podlaska Szkoła Młodych Hodowców – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

VI Podlaska Szkoła Młodych Hodowców


Print Friendly, PDF & Email

29 i 30 czerwca 2019 odbędzie się w Szepietowie XXVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, oznacza to, że od wtorku poprzedzającego tę Wystawę rozpocznie się Podlaska Szkoła Młodych Hodowców. Odbędzie się na terenach wystawowych PODR  Szepietowo. Organizatorem będzie Podlaski Związek Hodowców Bydła Mlecznego i Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Warszawie. Młodzież w wieku od 13 do 25 roku życia będzie miała  możliwość nauczenia się prawidłowego przygotowania zwierząt do wystawy oraz profesjonalnego pokazania ich na ringu. Zapewne tak jak w przypadku pięciu poprzednich edycji instruktorem będzie doświadczony fitter zza  granicy, któremu będzie pomagać  kadra,sprawdzona w poprzednich latach. Zakres szkolenia obejmie  przygotowanie stanowiska dla zwierząt na wystawie, odpowiednie żywienia przed i na wystawie, strzyżenie zwierząt oraz sposób oprowadzania, aby jak najlepiej zaprezentować zwierzę na ringu. Cztery dni ciężkiej pracy zwieńczy konkurs, który będzie miał na celu wyłonienie najbardziej zdolnych i najlepszych fitterów wśród młodych adeptów tej pięknej i pożytecznej umiejętności. Najlepsi zostaną nagrodzeni, między innymi, możliwością uczestniczenia w Europejskiej Szkole Młodych Hodowców w Battice w Belgii. Poprzednie edycje pokazały ,że zwycięzcy i wyróżniający się uczestnicy naszej podlaskiej szkoły odnoszą potem sukcesy nie tylko w kraju, ale także za granicą ,startując na przykład w europejskich konkursach młodych hodowców. Wielu z nich chętnie jest wynajmowanych przez hodowców z całej Polski do przygotowania zwierząt na wystawy regionalne i ogólnopolskie. Mając już bardzo duży zastęp absolwentów bardzo podnieśliśmy poziom prezentacji zwierząt na naszej wystawie w Szepietowie. I taka rolę ma właśnie spełniać Podlaska Szkoła Młodych Hodowców .

Jeśli masz 13-25 lat i ochotę spędzić  czas z rówieśnikami , nauczyć czegoś nowego oraz sprawdzić się, VI Podlaska Szkoła Młodych Hodowców, która odbędzie się w dniach 25-28 czerwca 2019 roku w Szepietowie, czeka na Ciebie.

                                                                                                                       Mieczysław Kopiczko

 

Kontakty:

Mieczysław Kopiczko  tel. 661 808 003

Marta Danilczuk           tel. 728 452 381

Ewa Mioduszewska     tel. 786 873 404

Oraz każdy pracownik PFHBiPM.