Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Tykocińska Biesiada Miodowa – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Tykocińska Biesiada Miodowa


Print Friendly, PDF & Email

XV Tykocińska Biesiada Miodowa odbędzie się 23-24 sierpnia 2014 roku w Tykocinie. Imprezą towarzyszącą będzie Dzień dawcy szpiku „I ty możesz uratować komuś życie”.

PROGRAM BIESIADY:

23 sierpnia 2014, sobota

godz. 13.00
– uroczyste otwarcie XV Tykocińskiej Biesiady Miodowej
– prezentacja pasiek

godz. 13.30-18.00
– występy zespołów folklorystycznych (scena na Placu Czarnieckiego)
„Klepaczanki” z Klepacz
„Hetmanki” z Tykocina
„Tęcza” z Trzciannego
„Narwianie” z Dobrzyniewa Dużego
„Szwagry” z Siemiatycz
„Szczuczyniacy” ze Szczuczyna
„Dąbrówka” z Wasilkowa

– Aleja Produktów Tradycyjnych Podlasia Kurpi i Litwy
– Aleja Artystów Ludowych

godz. 17.00
– koncert zespołu Trio Akordeonowe Akord

godz. 20.00
– gwiazda wieczoru – Al Bano & Romina Power Show w wykonaniu laureatów Europejskiego Festiwalu Coverów – An Dreo & Karina (www.andreokarina.pl) – “Felicita”

godz. 21.30
– Biesiada taneczna pod Czarnieckim

24 sierpnia 2014, niedziela

godz. 12.00
– Msza Św. w intencji pszczelarzy połączona ze złożeniem tradycyjnych darów miodu i wosku w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Tykocinie

godz. 12.00 – 18.00
– sprzedaż miodów i produktów tradycyjnych Podlasia,
– występ zespołu „Wodniczka” z Szorc

godz. 13.00-14.00
– rozstrzygnięcie konkursu „Najładniejszy ogród” Gminy Tykocin

godz. 14.00-15.00
– rozstrzygnięcieI Ogólnopolskiego Tykocińskiego Konkursu Poetyckiego „O Szablę Hetmana Stefana Czarnieckiego”
– wernisaż malarstwa Jerzego Edwarda Stachury „Tykocin wierszem malowany”

godz. 15.00
– rozstrzygnięcie konkursu Najsmaczniejszy Miód XV Tykocińskiej Biesiady Miodowej oraz Turnieju Nalewek Miodowych

godz. 13.00-18.00
– „Miodowe szaleństwo” zabawy i animacje dla dzieci

godz. 16.00
koncert zespołu “TROJOKI”
biesiada śląska,
biesiada góralska,
biesiada cygańska,
biesiada country,
biesiada polska.

W rolę Zagłoby wcieli się już 15 raz aktor BTL – Ryszard Doliński

Małgorzata Bobek