Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Technika w produkcji zbóż – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Technika w produkcji zbóż


Print Friendly, PDF & Email

Zapraszamy do udziału w wojewódzkiej konferencji: ”Nowoczesna technika jako wsparcie w produkcji zbóż”, która odbędzie się 27 lutego 2015 roku w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Początek o godzinie 10.00. Wstęp wolny, bez konieczności wcześniejszego zgłoszenia udziału.

 

Program konferencji

 1000 – Otwarcie Marek Skarżyński Dyrektor PODR w Szepietowie

1015 – Wpływ chemicznej ochrony na parametry ilościowe i jakościowe zbóż dr hab. Bożena Łozowicka prof. nadzw., mgr inż. Rafał Konecki – TSD IOR-PIB w Białymstoku

1100 – Technologia nawożenia zbóż mgr inż. Paweł Grabowski Grupa Azoty, mgr inż. Marcin Ołdakowski ROLPOL Ołdakowscy 

1130 – Najnowsze techniki w stosowaniu środków ochrony roślin mgr inż. Eugeniusz Tadel MODR Tarnów

1230 – AGRO PAKIET dla rolników Ewa Krzyżanowska Dyrektor Oddziału 9 w Białymstoku, Jolanta Grygoruk Dyrektor Oddziału 6 w Białymstoku Bank Zachodni WBK

1300 – Nawożenie dolistne, rola i znaczenie w nowoczesnej uprawie zbóż mgr inż. Grzegorz Tymiński Intermag  Sp. z o.o.

1330 – Poczęstunek

gł. spec.ds. zbóż

Andrzej Markowski