Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Targi w Szepietowie – z tańcem i śpiewem w tle – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Targi w Szepietowie – z tańcem i śpiewem w tle


Print Friendly, PDF & Email

Występy zespołów artystycznych, prezentujące dorobek kulturowy powiatu wysokomazowieckiego uatrakcyjnią tegoroczne Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie w Szepietowie, które odbędą się 26-27 kwietnia. Przygotowaliśmy bogaty program Targów.

plakat wiosna

Podczas Targów będziecie Państwo mieli okazje nie tylko wysłuchać wykładów nt. urządzania ogrodów, uczestniczyć w wielu konkursach np. „Jaka to roślina”, kupić rośliny do ogrodu, czy skorzystać z porad doradców PODR w Szepietowie, ale również obejrzeć występy zespołów promujące dorobek kulturowy powiatu wysokomazowieckiego.

26 kwietnia 2014 r. – sobota

W sobotę zapraszamy na występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej, Dziecięcego Zespołu Wokalnego „Bemol”, Zespołu Tanecznnego „Pierwszy krok” i Mażoretek z Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie (godz. 11.00).

Również w sobotę wystąpi Dziecięcy Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Podlasie˝, Orkiestra i Zespół Wokalny z Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie (godz. 12.30).

27 kwietnia 2014 r. – niedziela

W niedzielę zapraszamy na pokaz synchroniczny w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Czyżewie, a także na koncert muzyczno-wokalny (godz. 11.00).

Miejski Dom Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zaprezentuje występ Zespołu „Rock Przestępny”. Wystąpi także chór seniora „Pogodna jesień” (godz. 12.30).

Na zakończenie, na scenie pojawią się najmłodsi artyści Zespół „Lilipop” z Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie (14.00).

Współorganizatorem występów zespołów, podczas tegorocznych Ogrodniczych Targów Wiosennych i Targów Pszczelarskich jest Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem.

Anna Fatyga