Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” oraz Targi Leśne już wkrótce – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” oraz Targi Leśne już wkrótce


Print Friendly, PDF & Email

Szukasz pomysłu do stworzenia własnego ogrodu, ale brakuje Ci inspiracji? Chcesz się dowiedzieć jakie są najnowsze trendy w ogrodnictwie? A może szukasz konkretnych produktów, narzędzi, usług? Podczas Targów Ogrodniczych „Jesień w sadzie i ogrodzie” i Targów Leśnych, które odbędą się 6 i 7 października 2018 roku w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

W jednym miejscu i czasie pasjonaci mogą przygotować się na sezon w ogrodzie i sadzie. Targi Ogrodnicze są doskonałą okazją do uzupełnienia kolekcji roślin i poznania nowinek ogrodniczych. Na odwiedzających będą czekały stoiska oferujące materiał szkółkarski, rośliny ogrodowe, kwiaty doniczkowe, szeroka oferta cebulek kwiatowych, nasion, ziół oraz nawozów, owoce, warzywa i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. Ekspozycję targową wzbogaci szeroka oferta narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz stoiska z małą architekturą ogrodową. Wszystkich zainteresowanych projektowaniem ogrodów przydomowych zapraszamy!

Równolegle z Targami Ogrodniczymi odbędą się Targi Leśne. Wystawcy zaprezentują ciężki sprzęt do pozyskiwania i obróbki drewna. Podczas Targów odbędzie się również konferencja pszczelarska na temat żywienia pszczół i roli składników pokarmowych w zrównoważonej hodowli pszczół, która poprowadzi mgr inż. Piotr Nowotnik.

Jak co roku podczas Jesiennych Targów ogrodniczych odbędzie się konkurs „Zgadnij co to za roślina?”. Wszystkich pragnących sprawdzić swoją wiedzę zapraszamy do namiotu PODR Szepietowo. Przyznane zostaną również nagrody za Hit Targów, Najatrakcyjniejsze stoisko i Najbogatszą ofertę.

Na szepietowskich targach tradycyjnie zostanie przedstawiona bogata oferta produktu regionalnego i rękodzieła . Będzie można zasmakować w chlebie ze smalczykiem i popić domowym trunkiem.

Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie”

Targi Leśne

6-7 października 2018 r.

PROGRAM

SOBOTA, 6 października

10.00   Otwarcie Targów Ogrodniczych „Jesień w sadzie i ogrodzie” i Targów Leśnych – Adam Niebrzydowski, Dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – tereny wystawowe

NIEDZIELA, 7 października

10.00   Konkurs: „Zgadnij co to za roślina?” – namiot PODR – tereny wystawowe

10.00   Konferencja: „Żywienie pszczół i rola składników pokarmowych w zrównoważonej hodowli pszczół” – mgr inż. Piotr Nowotnik – budynek PODR, sala nr 4

 

12.30   Wręczenie odznaczeń państwowych

Rozstrzygnięcie konkursów:Najatrakcyjniejsze stoisko, Najbogatsza oferta, Hit Targów Ogrodniczych,

W programie również:
doradztwo rolnicze,pokaz królików rasowych; występy zespołów artystycznych; produkty regionalne i ekologiczne

Zwiedzanie stoisk, oferta targowa – godz. 9.00 – 16.00

 

Anna Kostro

spec. ds. promocji