Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Szkolenie w powiecie wysokomazowieckim – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Szkolenie w powiecie wysokomazowieckim


Print Friendly, PDF & Email

Hodowców bydła zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu na temat możliwości finansowania gospodarstw mlecznych w ramach nowej perspektywy PROW 2014-2020, sytuacji na rynku mleka, technologii stosowanych w oborach, które odbędzie się 4 grudnia 2014 r. w PODR Szepietowie.

Spotkanie organizowane jest przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie oraz firmę DeLaval Sp. z o.o. Rozpoczęcie szkolenia 4 grudnia 2014 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej PODR w Szepietowie.

Program szkolenia:

  • Sytuacja na rynku mleka w Polsce i na świecie – dr Leszek Jarosz, Prezes Zarządu DeLaval Sp. z o.o.
  • PROW 2014-2020 Nowa perspektywa finansowania inwestycji w gospodarstwach mlecznych – omówienie poszczególnych działań PROW 2014-2020 na podstawie aktualnych informacji – kryteria dostępu do środków finansowych PROW 2014-2020 – Tadeusz Kruszewski, PODR Szepietowo
  • Tradycyjne obory stanowiskowe. Możliwości, potrzeby i kierunki inwestowania w gospodarstwach z systemem uwięziowym – Krzysztof Dembowski, DeLaval Sp. z o.o.
  • Obory wolnostanowiskowe; (kierunki inwestowania-dobrostan krów, dobór urządzeń udojowych) – Wojciech Konopko, DeLaval Sp. z o.o.
  • Automatyzacja w oborach (systemy automatycznego doju krów, systemy automatycznego żywienia krów) – potrzeby, możliwości, wyzwania – Krzysztof Dembowski, DeLaval Sp. z o.o.

Marek Gozdur