logoSirNapis

 

W dniach 12-13.09.2016 roku Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Szepietowie organizuje wyjazd studyjny do województw kujawsko pomorskiego i wielkopolskiego nt. Uprawa lnu i konopi jako alternatywa produkcji na obszarach objętych ASF - wyjazd studyjny dla doradców, rolników i przedsiębiorców.

Operacja ma za zadanie zaktywizować osoby i podmioty potencjalnie zainteresowane innowacjami w obszarze rolnictwa i gospodarki żywnościowej w regionie w celu aktywnego ich uczestnictwa w inicjowaniu partnerstw, wymianie wiedzy na temat innowacji, w szczególności w ramach PROW na lata 2014-2020.

W wyjeździe studyjnym mogą uczestniczyć doradcy rolni, rolnicy, przedsiębiorcy sektora rolnego lub spożywczego (w tym gastronomii), przedsiębiorcy z branż działania na rzecz sektora rolnego i spożywczego, funkcjonariusze służb mundurowych.

Osoby zainteresowane uczestnictwem powinny zapoznać się z regulaminem rekrutacji, wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania) i przesłać go w terminie 08.09.2016 r. na adres:
Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Białymstoku, 15-959,ul. Zwycięstwa 26 B. lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bliższe informacje można uzyskać w PZDR w Białymstoku, Wioletta Sangar 502 314 495

 

 

Wioletta Sangar

  

Operacja realizowana przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. 
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata
2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dzisiaj jest 23.04.2018 godz.
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie