Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Rozdano tytuły mistrzów krajowej Agroligi 2014 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Rozdano tytuły mistrzów krajowej Agroligi 2014


Print Friendly, PDF & Email

Gala krajowej Agroligi 2014 odbyła się 18 czerwca 2015 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Reprezentanci województwa podlaskiego w kategorii firmy, Mistrzowie Podlaskiej Agroligi 2014, firma PHU „Gama” z Wysokiego Mazowieckiego zostala wicemistrzem Krajowej Agroligii 2014. Podlascy Mistrzowie w kategorii rolnicy Grażyna i Dariusz Putkowscy z Rotek, (gm. Siemiatycze) zostali laureatami konkursu.

Konkurs organizowany jest na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, zaś na szczeblu krajowym – przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP we współpracy ze Stowarzyszeniem AgroBiznesKlub. Finałowe grono lauretaów tworzą najlepsi rolnicy i najlepsi przedsiębiorcy, którzy zwyciężyli w wojewódzkich etapach Agroligi w Polsce.

Mistrzem Krajowym Agroligi 2014 w kategorii Rolnicy zostali:

Barbara i Ryszard Grzesik, którzy prowadzą blisko 20-hekatorową szkółkę roślin ozdobnych Eko-Garten w Lipnicy Górnej w Małopolsce.

Mistrzem krajowym w kategorii Firmy została:

firma Nowalijka Piotr Wychowałek z Piotrkowa Trybunalskiego. To jedno z największych przedsiębiorstw w branży owocowo-warzywnej w Polsce, od niedawna produkuje warzywa w najnowocześniejszej w Europie szklarni z uprawą hydroponiczną wykorzystującą wodę deszczową bez użycia pestycydów.

Podczas gali wyróżniono także 15 rolników oraz 16 firm.

Wszyscy laureaci otrzymali listy gratulacyjne od Prezydenta RP oraz listy gratulacyjne od Wicepremiera, Ministra Gospodarki i Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dodatkowo wręczono im dyplomy i puchary.

szepietowscy wicemistrz

putkowscy

wspolne

Anna Fatyga

ZWYCIĘZCY

Ogólnopolskiego Konkursu AgroLiga 2014

KATEGORIA ROLNICY

MISTRZ KRAJOWY

Barbara i Ryszard Grzesik Eko-Garten

Lipnica Górna, woj. małopolskie

I WICEMISTRZ KRAJOWY

Monika i Grzegorz Tuszyńscy

Otrębusy, woj. mazowieckie

Wiesława i Zdzisław Korzenieccy

Budzewo, woj. warmińsko-mazurskie

WICEMISTRZOWIE KRAJOWI

Ewa i Ryszard Kruzińscy

Okonin, woj. kujawsko-pomorskie

Adrian Kałkus

Olszowiec, woj. lubelskie

Ewa i Franciszek Marciniak

Goszczanów, woj. łódzkie

Teresa i Jan Drabina

Czerniejewo, woj. wielkopolskie

LAUREACI KRAJOWI

Jolanta i Janusz Sroka

Pyskowice, woj. dolnośląskie

Magdalena i Leopold Świderscy

Rogoziniec, woj. lubuskie

Ewa i Sebastian Stachelek

Lucyna i Marian Stachelek

Lubrza, woj. opolskie

Magdalena i Wojciech Bania

Rzędzianowice, woj. podkarpackie

Grażyna i Dariusz Putkowscy

Rotki, woj. podlaskie

Magdalena i Marek Mokwa

Subkowy, woj. pomorskie

Sylwia i Roman Gabryś

Mnich, woj. śląskie

Marzena i Łukasz Kieras

Komorów, woj. świętokrzyskie

Lidia Ordysińska

Wołczkowo, woj. zachodniopomorskie

KATEGORIA FIRMY

MISTRZ KRAJOWY

F.H. NOWALIJKA Piotr Wychowałek

Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie

I WICEMISTRZ KRAJOWY

Gospodarstwo Pasieczne „Sądecki Bartnik”

A. i J. Kasztelewicz
Stróże, woj. małopolskie

FOSFAN S.A.

Szczecin, woj. zachodniopomorskie

WICEMISTRZOWIE KRAJOWI

RUNOLAND Sp. z o.o. Sp. J.

Góra, woj. dolnośląskie

Fructoplant Sp. z o.o.

Gąbin, woj. mazowieckie

P.H.U. GAMA Szepietowscy Sp. J.

Wysokie Mazowieckie, woj. podlaskie

Szymkowiak

Grupa Producentów Drobiu Sp. z o.o.

Dębienko, woj. wielkopolskie

AGOS GROUP Marek Zientecki

Międzyrzecz, woj. lubuskie

LAUREACI KRAJOWI

Zakład Masarsko Wędliniarski

SMAKOSZ

Bądkowo, woj. kujawsko-pomorskie

FAST-CHEM

Stanisław Fabrowski

Mircze, woj. lubelskie

Top Farms Głubczyce Sp. z o.o.

Głubczyce, woj. opolskie

HORTINO ZPOW Sp. z o.o.

Leżajsk, woj. podkarpackie

Fundacja Polska Farma Ekologiczna

ECOFARM

Małkowo, woj. pomorskie

Zakład Masarski „Więcek” Sp.J.

Adolf, Dariusz, Klaudiusz Więcek

Psary, woj. śląskie

Masarnia „Pod Lasem”

Anna Wiklak

Kapałów, woj. świętokrzyskie

WARMEX Sp. z o.o.

Wielbark, woj. warmińsko-mazurskie