Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Spotkanie strażackie w Święcku Wielkim – podsumowanie dokonań 2014 r. – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Spotkanie strażackie w Święcku Wielkim – podsumowanie dokonań 2014 r.


Artykuły w tej kategorii:

Print Friendly, PDF & Email

W dniu 6 stycznia 2015 r. w Remizie Strażackiej w Święcku Wielkim odbyło się spotkanie strażackie, którego punktem przewodnim było omówienie sprawozdanie z działalności OSP w 2014 r.

Swą obecnością spotkanie zaszczycili m. in. gospodarz Gminy Wysokie Mazowieckie – Wójt Krzysztof Krajewski, st. bryg Andrzej Koc – Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem, Radny Gminy Wysokie Mazowieckie Leszek Brzozowski, Prezes OSP w Święcku Wielkim dh Zbigniew Łętowski, sołtys Święcka Wielkiego Marek Kaczyński. W spotkaniu udział wzięli również wszyscy strażacy należący do OSP oraz nowi ochotnicy, którzy chcieliby zapisać się do Straży.
Podczas spotkania omówiono dokonania ubiegłego roku, w tym głównie zrealizowane w Remizie inwestycje. Remiza może się poszczycić odnowioną salą kominkową, salą dla strażaków, w której znajdują się sztandary, pamiątkowa gablota ze zdjęciami oraz miejscem na puchary i odznaczenia.
Inną ciekawą inicjatywą jest uruchomienie strony internetowej www.ospswieckwielki.pl, na której umieszczane są aktualności z życia OSP.
W dalszej części spotkania st. bryg Andrzej Koc przedstawił równie istotne dla Gminy fakty, a mianowicie ilość interwencji OSP w czasie wypadków, które miały miejsce w powiecie.
Podczas spotkania podjęto także wstępne decyzje na temat możliwości zorganizowania zawodów strażackich przy OSP w Święcku Wielkim.

 

Michał Święcki