Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Przedsiębiorca z powiatu suwalskiego wyróżniony w konkursie „Sposób na sukces” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Przedsiębiorca z powiatu suwalskiego wyróżniony w konkursie „Sposób na sukces”


Print Friendly, PDF & Email

Gala finałowa tegorocznej edycji konkursu „Sposób na Sukces” odbyła się 24 czerwca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Wśród wyróżnionych znalazło się przedsięwzięcie zgłoszone przez Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Suwałkach – Zakład Przetwórstwa Mięsnego “PROTASIEWICZ” Ejszeryszki 11, 16-406 Rutka Tartak, powiat suwalski.

W imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego laureatów i gości podjął Dariusz Młotkiewicz, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP. Gratulując zwycięzcom XIII edycji Ogólnopolskiego konkursu “Sposób na sukces”, podkreślił wkład laureatów we wzrost konkurencyjności swoich regionów i całego kraju. Następnie wręczył listy gratulacyjne od Prezydenta RP, a także  dyplomy, statuetki  i nagrody rzeczowe w postaci tabletów, ufundowane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisława Kalembę – wręczyła je Zofia Szalczyk, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Nagrody przyznano dla 16 podmiotów, wyłonionych z pośród 56 zgłoszonych do konkursu, w czterech kategoriach.

W kategorii indywidualnej nagrodzono trzy podmioty, w kategorii rodzinnej – cztery podmioty, w kategorii zespołowej – dwa podmioty, w kategorii inicjatyw na rzecz rozwoju społeczności lokalnych – trzy podmioty, cztery przedsięwzięcia otrzymały wyróżnienie.

Zakład produkuje wędliny według tradycyjnych receptur i metod w ramach działalności marginalnej, lokalnej i ograniczonej.

Ponadto Tadeusz Protasiewicz otrzymał grawertony z gratulacjami ufundowane przez Wojewodę Podlaskiego, Marszałka Województwa Podlaskiego i Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, które podczas imprezy w Ogrodach Prezydenckich w imieniu ofiarodawców wręczyła Halina Szabłowska, pracownik Powiatowego Zespołu Rolniczego w Suwałkach.

Laureat konkursu wraz ze swoją rodziną i pracownikami przygotował stoisko promujące produkowane wyroby, które uczestnicy finału konkursu mogli degustować, a atrakcją stoiska był pieczony prosiak.

 

Halina Szabłowska