Pod koniec sierpnia przy starej szkole w Jastrzębnej Drugiej odbyło się spotkanie integracyjneo nazwie„Zakończenie lata”. Organizatorem było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Jastrzębna Druga – Ostrowie we współpracy z Gminna BibliotekąPublicznąFilia w Jastrzębnej Drugiej, a także mieszkańcami wsi, którzy byli bardzo zaangażowani w przygotowania.

Spotkanie rozpoczął obecny prezes Stowarzyszenia Pan Andrzej Sujata, który oficjalnie wszystkich przywitał, podziękował za pomoc w przygotowaniach i liczne przybycie. Po części oficjalnej można było poczęstować się najlepszą w regionie babką ziemniaczaną z gulaszem, potrawami z grilla oraz specjałami przygotowanymi przez członków stowarzyszenia, panią sołtys i innych mieszkańców. Lokalna społeczność, całe rodzinydobrze się bawili, atrakcji nie brakowało, wszystkim dopisywały dobre humory. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, paliło się ognisko i przygrywał zespół z Lipska.
Impreza była bardzo udana dzięki staraniom organizatorów oraz życzliwości i otwartości mieszkańców. Ten radosny dzień wszyscy zapamiętają na długo i z utęsknieniem będą czekać na kolejne lato.

 


Monika Brzostowska
St. specjalista ds. przedsiębiorczości, programów i projektów

Dzisiaj jest 20.04.2018 godz.
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie