Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Przeczytałeś już najnowsze „Wiadomości Rolnicze”? – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Przeczytałeś już najnowsze „Wiadomości Rolnicze”?


Print Friendly, PDF & Email

Zachęcamy do przeczytania lipcowo-sierpniowego wydania „Wiadomości Rolniczych”. W numerze znajdziecie m.in. relacje z: Wystawy Zwierząt Hodowlanych, podlaskiej i krajowej Agroligi, a także zalecenia do praktyki rolniczej, informacje rynkowe, pomysły do ogrodu i kuchni.

WR okladka 7

Dużym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, która odbyła się w ostatni weekend czerwca. Gościliśmy w Szepietowie rolników, hodowców, wystawców i tłumy zwiedzających. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas Krzysztof Jurgiel Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Jacek Bogucki Wiceminister Rolnictwa.

Wystawa była okazją do zaprezentowania osiągnięć podlaskich hodowców. Mamy się czym pochwalić. Świadczy o tym również udział rolników i agroprzedsiębiorców w konkursie AgroLiga.

W tegorocznej, podlaskiej edycji konkursu wystartowało osiem gospodarstw i pięć firm. Tytuły mistrzów Podlaskiej AgroLigi zdobyli Wioletta i Radosław Budlewscy w kategorii rolnicy oraz Izabela i Łukasz Ancypo w kategorii firmy. To oni będą reprezentowali województwo podlaskie w finale krajowym konkursu.

Nasi rolnicy doceniani są również na arenie krajowej. Zdobywają tytuły najlepszych w kraju. W tym roku tytuł Mistrza Krajowego AgroLigi powędrował do firmy Agrocentrum. Nasi przedstawiciele w kategorii rolnicy Dorota i Andrzej Dziekońscy zostali wicemistrzami. Wszystkim serdecznie gratulujemy. W gazecie zamieszczamy relacje z tych wydarzeń.

O najnowszy numer „Wiadomości Rolniczych” zapytaj swojego doradcę.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna