Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Przeczytajcie grudniowe „Wiadomości Rolnicze” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Przeczytajcie grudniowe „Wiadomości Rolnicze”


Print Friendly, PDF & Email

Do rąk czytelników trafił grudniowy numer „Wiadomości Rolniczych”.  Mamy nadzieję, że znajdziecie czas na lekturę naszego pisma i nie zapomnicie i przedłużeniu prenumeraty pisma na 2019 rok. Cena pozostaje bez zmian, a o szczegóły pytajcie swojego doradcę lub dzwońcie do redakcji.

Przed nami piękny czas – Święta Bożego Narodzenia. Ubierzemy choinkę, przygotujemy prezenty dla naszych najbliższych, spotkamy się z rodziną i przyjaciółmi, złożymy sobie życzenia, połamiemy się opłatkiem, zasiądziemy do stołu i spróbujemy każdej z dwunastu potraw, zaśpiewamy kolędy i pójdziemy na Pasterkę – tak będziemy świętować narodzenie Jezusa.

Aby święta były wyjątkowe skorzystajcie z naszych propozycji. Podajemy kilka oryginalnych przepisów kulinarnych na świąteczny obiad. Podpowiadamy jak udekorować stół i przygotować oryginalne ozdoby świąteczne.

W wolnej chwili przeczytajcie inne nasze propozycje. Jak zawsze polecamy artykuły z działu technologii produkcji. Zapewne zainteresuje Was też jak rośnie posadzone w 2016 roku drzewo oxytree. Poza tym piszemy jak można spełniać swoje marzenia o podróżach – o czym opowiada rolnik, który z grupą przyjaciół zwiedza świat na motocyklu. Może zaciekawi Was historia orła białego, którego znamy z naszego narodowego godła. To tylko niektóre propozycje w tym wydaniu „Wiadomości Rolniczych”.

Drodzy Czytelnicy – cały zespół redagujący „Wiadomości Rolniczych” życzy wszystkim miłych i serdecznych Świąt Bożego Narodzenia, wiele pomyślności i radości. Aby Jezus malusieńki narodzony w żłóbku zawsze wszystkim błogosławił i gościł w Waszych sercach. Przeżyjmy te święta tak, aby na zawsze pozostały w naszych sercach.

Z serdecznymi życzeniami

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna