Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Przeczytaj listopadowe “Wiadomości Rolnicze” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Przeczytaj listopadowe “Wiadomości Rolnicze”


Print Friendly, PDF & Email

W listopadowym numerze szczególnie polecamy artykuły dotyczące PROW 2014-2020. Warto przeczytać jak podlascy rolnicy zamierzają wykorzystać pieniądze z działania „Premie dla młodych rolników” lub na modernizację gospodarstwa i jakie trzeba spełnić warunki, aby otrzymać wsparcie.wr 11 2015.okl

Za nami trudny okres zbiorów, a to za sprawą suszy, która wpłynęła na tegoroczne plony, m.in. ziemniaków. O swoich doświadczeniach w uprawie, w sytuacji niedoboru wody, mówią rolnicy. Warto skorzystać z ich porad, ale także z zaleceń  doradców z PODR w Szepietowie, którzy  podpowiadają, jak stosując zabiegi agrotechniczne można zatrzymać wodę na polu i jak zaradzić niedoborom pasz w gospodarstwie.

W listopadowych „Wiadomościach Rolniczych” przeczytacie także o wyróżnieniu jakie otrzymało nasze pismo w ogólnopolskim konkursie na najlepsze wydawnictwo periodyczne ośrodków doradztwa rolniczego. Przedstawiamy zwycięzców krajowego konkursu ekologicznego. Informujemy o ostatnich wydarzeniach i inicjatywach, np. o powstaniu biura Sieci Innowacji Rolniczych w Ośrodku w Szepietowie,  o konferencji dotyczącej współczesnych rozwiązań technologicznych w budynkach inwentarskich, która cieszyła się dużym zainteresowaniem rolników, zwłaszcza tych, którzy planują budowę, modernizację lub wyposażenie budynków inwentarskich ze wsparciem  unijnym.

Zachęcamy do kontaktu z redakcją

Pszcie, pytajcie, podpowiadajcie tematy, o których chcielibyście przeczytać, zamieszczajcie ogłoszenia. Podzielcie się przepisem kulinarnym – może takim, który będzie odpowiedni na świąteczny stół? Najciekawsze przepisy i fotografie potraw opublikujemy na łamach naszego pisma.

Do waszej dyspozycji są e-mail redakcja.wr@odr-szepietowo.pl i tel. 86 2758906.

Czekamy na Wasze propozycje.

Anna Fatyga

Redaktor naczelna