Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Przeczytaj listopadowy numer „Wiadomości Rolniczych” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Przeczytaj listopadowy numer „Wiadomości Rolniczych”


Print Friendly, PDF & Email

W najnowszych „Wiadomościach Rolniczych” mi.in. relacja z Jesiennych Targów Ogrodniczych i Targów Leśnych, wyniki konkursu na najpiękniejszą wieś województwa podlaskiego w 2014 roku i rozstrzygnięcie konkursu agroturystycznego. Odpowiadamy na wiele pytań, np. jaka jest przyszłość rolnictwa ekologicznego, czy można stosować chemiczne środki ochrony w integrowanej ochronie roślin, jak przygotować się do zimy. 

wr 11 2014 okl

Jak w każdym numerze polecamy coś dla smakoszy – w tym króluje dynia. Szczególnie polecam zupę z dyni hokkaido – prosta w wykonaniu i smaczna. Sprawdźcie inne przepisy naszych Czytelniczek – uwagami możecie podzielić się z redakcją.

Przed Wami 300 numer Wiadomości Rolniczych. Przez blisko 25 lat zespół redakcyjny naszego pisma przygotowuje z myślą o Was, drodzy Czytelnicy, same dobre wiadomości. Gościmy w Waszych domach 11 razy w roku. Nie zawsze tak było. Przez dość krótki okres byliśmy dwutygodnikiem, po czym powróciliśmy do wydania miesięcznego. Zespół redakcyjny zawsze składał się z doradców pracujących w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Pierwszym redaktorem była Janina Włostowska, a dziś ja mam przyjemność ogłosić, że „jej dziecko”, jak sama określała Wiadomości Rolnicze, ma już trzysta wydań. W przyszłym roku, w kwietniu będziemy obchodzić jubileusz 25-lecia powstania czasopisma. Będzie to okazja do wspomnień i spotkań redakcji z Czytelnikami. Możecie Państwo już dziś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami, wspominkami, anegdotami dotyczącymi pisma – najciekawsze opublikujemy

Zapraszam do lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna