Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Przeczytaj kwietniowe „Wiadomości Rolnicze” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Przeczytaj kwietniowe „Wiadomości Rolnicze”


Print Friendly, PDF & Email

Oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer „Wiadomości Rolniczych”. Spotykamy się w szczególnym czasie, kiedy świat walczy z epidemią koronawirusa. Zmieniło się nasze życie, ale nadal musimy wykonywać swoje obowiązki – musimy wyjść w pole, zadbać o nasze uprawy, o nasze zwierzęta, o naszą przyszłość. Szczególnie zadbajcie o swoje zdrowie. Zachowując szczególną ostrożność i nie ulegając nadmiernej panice starajmy się przejść ten trudny czas względnie spokojnie. Czytajmy komunikaty zawarte na firmowych stronach internetowych różnych instytucji, tam znajdziecie najnowsze informacje i zmiany jakie są wprowadzane. Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie również zmienił swój harmonogram działań. Przełożone zostały szkolenia i pokazy – o nowych terminach będziemy informowali na bieżąco na stronie: www.odr.pl.
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, zarówno zwiedzających jak i oferentów, odwołane zostały Wiosenne Targi Ogrodnicze w Szepietowie. Mamy nadzieję, że kolejne spotkania w Szepietowie będą odbywać się zgodnie z zaplanowanym kalendarzem imprez – ale o tym będziemy informować na bieżąco. Prosimy o utrzymanie kontaktu z naszymi doradcami drogą telefoniczną i pocztą elektroniczną – dane teleadresowe podane są na ostatniej stronie gazety i na stronie internetowej Ośrodka.
W tych niecodziennych warunkach przychodzi nam obchodzić 30. rocznicę wydania pierwszego numeru „Wiadomości Rolniczych”. Chcieliśmy świętować ją razem z Wami, Drodzy Czytelnicy, podczas Wiosennych Targów Ogrodniczych, ale życie napisało swój własny scenariusz. Mamy nadzieję, że jubileusz gazety zorganizujemy podczas kolejnych targów, bez widma koronawirusa – będzie to odpowiedni czas na świętowanie. A tymczasem przeczytajcie jakie były początki naszego pisma – na stronie czwartej zobaczycie jak zmieniliśmy się przez te 30 lat. Pomyślcie ciepło o tych wszystkich, którzy tworzą dla Was „Wiadomości Rolnicze”.
Z okazji Świąt Wielkanocnych – jakże innych niż zawsze – w imieniu wydawcy i tych wszystkich, którzy tworzą naszą gazetę życzę tego, co jest najważniejsze w naszym życiu – zdrowia! Życzę pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego. Niech spełnią się nasze marzenia i plany, i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości w tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii. Przeżyjmy te święta w spokoju i zadumie.

Anna Fatyga
Redaktor Naczelna