Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Przeczytaj grudniowe “Wiadomości Rolnicze” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Przeczytaj grudniowe “Wiadomości Rolnicze”


Print Friendly, PDF & Email

Przed nami piękny, przedświąteczny czas. Zapewne obfitować będzie w moc zajęć związanych z przygotowaniem do świąt, ale mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę na lekturę grudniowego wydania „Wiadomości Rolniczych”.

wr 12 2015 okl

Piszemy m.in. o możliwościach uzyskania wsparcia na przystępowanie do systemów jakości, zasadach jakie będą obowiązywać od przyszłego roku przy sprzedaży bezpośredniej produktów pochodzących z własnego gospodarstwa, o przygotowaniu dobrej jakości pasz, a także prezentujemy dane statystyczne dotyczące podlaskiego rolnictwa. Przeczytacie o skutkach tegorocznej suszy i sposobach ich ograniczania.

Podpowiadamy jak w oryginalny sposób przygotować się do świąt – może bombka z nici, oryginalny stroik albo świąteczne potrawy, które proponujemy sprawią, że te święta będą wyjątkowe.

Zachęcam do podzielenia się z Redakcją przepisami na potrawy, które przygotowujecie na świąteczny stół, pomysłami udekorowania choinki, stołu lub podwórka. Najciekawsze propozycje opublikujemy na łamach naszego miesięcznika.

Wszystkim Czytelnikom i sympatykom „Wiadomości Rolniczych” składamy życzenia zdrowia, radości i przeżycia Świąt Bożego Narodzenia w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju i realizacji zamierzeń.

Anna Fatyga

Redaktor naczelna