Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Przeczytaj czerwcowe wydanie Wiadomości Rolniczych – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Przeczytaj czerwcowe wydanie Wiadomości Rolniczych


Print Friendly, PDF & Email

W numerze m.in. prezentujemy uczestników tegorocznej AgroLigi. Wyniki poznamy 7 lipca podczas wojewódzkiego finału konkursu. Zwycięscy będą reprezentowali województwo podlaskie w finale krajowym.

WR 6 okladka KROWA

Ponadto piszemy o poplonach, uprawie rabarbaru i możliwościach powrotu do produkcji ziemniaków na Podlasiu, o wsparciu ze środków PROW na lata 2014-2020 na jakie mogą liczyć producenci ekologicznej żywności. Podpowiadamy też jak upiększyć ogród i urozmaicić codzienną dietę – to tylko niektóre tematy, które polecamy Waszej uwadze.

Przed nami dwudziesta trzecia Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz trzecia Ogólnopolska Wystawa Drobiu Ozdobnego i Użytkowego. To największa impreza wystawienniczo-promocyjna w północno-wschodniej Polsce, która odbywa się w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zawsze w ostatni weekend czerwca. Na dwa dni Szepietowo staje się rolniczą stolicą Podlasia. Do Szepietowa przyjedzie około 200 wystawców z całego kraju i mamy nadzieję, że szepietowską Agroarenę, odwiedzą tysiące zwiedzających.

To dzięki Waszemu zainteresowaniu Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zdobył tytuł Marki Roku. Ośrodek wyróżniono za organizację najlepszego wydarzenia w 2015 roku nagradzając XXII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Dziękujemy za Waszą obecność.

Aby mieć stały dostęp do najnowszych informacji, zachęcamy do prenumeraty Wiadomości Rolniczych na drugie półrocze – to tylko 15 złotych. O warunki prenumeraty zapytajcie swojego doradcę.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor naczelna