Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Przeczytaj aktualny numer Wiadomości Rolniczych – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Przeczytaj aktualny numer Wiadomości Rolniczych


Print Friendly, PDF & Email

W tym wydaniu „Wiadomości Rolniczych” podpowiadamy m.in. jakie odmiany zbóż wybrać do siewu, jakie szkodniki mogą wystąpić w uprawach, jak chronić rośliny zgodnie z zasadami integrowanej ochrony roślin i jakie prace należy wykonać wiosną na użytkach zielonych.

2797 okl 4 2017

Również sadownicy mają w kwietniu sporo pracy – należy zadbać o odpowiednie przycięcie gałęzi. Wyjaśniamy, kto i na jakich zasadach może skorzystać z tzw. pakietu Hogana – to ważny temat dla producentów trzody chlewnej, głównie tych którzy znaleźli się w strefach z ograniczeniami w związku z wystąpieniem ASF.

Przed Wami, drodzy Rolnicy, okres wytężonej pracy, ale i wyjątkowy czas – Święta Wielkanocne. Przygotujmy się do nich szczególnie. My proponujemy coś dla ciała, czyli pyszne świąteczne dania podane w nietuzinkowy sposób – o tym przeczytacie w dziale „W domu i ogrodzie”.

Z okazji Świąt Wielkanocnych, w imieniu Redakcji, wszystkim Czytelnikom i sympatykom „Wiadomości Rolniczych”, życzę wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym. Doznajcie w te święta wyjątkowego szczęścia, miłości i pokoju, cieszcie się odpoczynkiem w gronie najbliższych.

Anna Fatyga Redaktor Naczelna