Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Program Targów – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Program Targów


Print Friendly, PDF & Email

Chcesz przygotować swój ogród do zimy? Szukasz unikalnych nasadzeń? Interesujesz się tematyką leśną? Przyjedź do Szepietowa 8 i 9 października do Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie na Jesienne Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” i Targi Leśne „Las i My”. Dla zwiedzających przygotowaliśmy moc atrakcji m.in.: ciekawe pokazy, maszyny leśne w akcji, konkursy, występy zespołów artystycznych i bogatą ofertę wystawienniczą. Każdy znajdzie coś dla siebie. Czytaj więcej…

Zapowiadają się dwa dnia pełne atrakcji. To ostatnia okazja w tym roku, aby odwiedzić tereny wystawowe Agroarena i przyjemnie spędzić jesienny weekend.

SOBOTA 8.10.2016 r. 
10.00
Otwarcie Targów (tereny wystawowe)
 
11.00

Konferencja pn. „Puszcza Białowieska – prawda i mity” (namiot, tereny wystawowe)

Bogactwo przyrodnicze Puszczy Białowieskiej: główne uwarunkowania i zagrożenia – Bogdan Brzeziecki, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Społeczne i gospodarcze aspekty zarządzania Puszczą Białowieską ze szczególnym zwróceniem uwagi na społeczne
skutki ograniczeń gospodarki leśnej – Jerzy Sirak, Urząd Miasta Hajnówka

Owady Puszczy Białowieskiej ze szczególną rolą kornika drukarza w Puszczy Białowieskiej – Jacek Hilszczański, Instytut Badawczy Leśnictwa

 9.00-14.00

Zasady oceny fenotypu królików rasowych – warsztaty (ring)

 
NIEDZIELA 9.10.2016 r. 

 10.00

 

10.00

Sztafeta Drwali

Wykład: Projektowanie ogrodów przydomowych – Izabela Targ, PODR w Szepietowie (namiot, tereny wystawowe)

 12.00

Rozstrzygnięcie konkursów: 

– Najatrakcyjniejsze stoisko, Najbogatsza oferta i Hit Targów Ogrodniczych

– Hit Targów Leśnych „Las i My”

– ogłoszenie zwycięzców w turnieju o „Srebrną Siekierę” Nadleśniczego Nadleśnictwa Rudka

– ogłoszenie zwycięzców w Sztafecie Drwali

 9.00-14.00
Zasady oceny fenotypu królików rasowych – egzamin (ring)
8.00 – 16.00 Zwiedzanie stoisk wystawienniczych – sobota, niedziela 

 

W PROGRAMIE RÓWNIEŻ:

-Kampania edukacyjno-informacyjna pn. „Puszcza Białowieska – prawda i mity”;

-Najnowsze technologie w leśnictwie;

-Pokazy pracy maszyn wielooperacyjnych;

-Pokazy sokolnictwa (niedziela);

-Doradztwo rolnicze i leśne;

-Pokaz królików rasowych i drobiu ozdobnego;

-Konkurs „Jaka to roślina i owoc?;

-Pokaz techniczny tłoczenia i estryfikacji oleju rzepakowego zespołów

 plakat jesien16 poprstr

plakat lasy 16po