Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Program Wystawy – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Program Wystawy


Print Friendly, PDF & Email

 

Sobota, 29 czerwca 2013 r.

Ring

 

8.00-12.30

Wycena bydła mlecznego i mięsnego, trzody chlewnej, koni, owiec i drobiu

12.30

Uroczyste Otwarcie XX Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i ogłoszenie wyników

13.30

Rozstrzygnięcie plebiscytu Gazety Współczesnej – Rolnik Roku i Nasz Sołtys

14.00

Wręczanie nagród przez samorządy, sponsorów i firmy

Budynek  zakładowym

Blok seminaryjny – sala nr 4

10.00-13.00

Właściwa genetyka jako czynnik poprawiający rentowność hodowli bydła

  10.00-12.00 – Doskonalenie genetyczne bydła mlecznego – dr Marcin Gołębiewski, SGGW w Warszawie
  12.00-14.00 – Krzyżowanie międzyrasowe bydła – dr Marcin Gołębiewski, SGGW w Warszawie

13.00-14.00

Ochrona polskiej owcy nizinnej Odmiany Podlaskiej

 

 

Niedziela, 30 czerwca 2013 r.

Ołtarz polowy przed budynkiem zakładowym

 9.00

Msza Święta Polowa

Ring 

 

10.30

Powitanie gości

10.40

Wystąpienia okolicznościowe i wręczanie odznaczeń państwowych. Ogłoszenie wyników rankingu – Targowy Lider 2012

11.10

Konkurs „Młodzi hodowcy”

11.40

Prezentacja zwierząt – superczempionów, czempionów oraz wręczanie pucharów i nagród hodowcom

14.00

Rozstrzygnięcie konkursów: Hit Wystawy, Najatrakcyjniejsze stoisko, Hit publiczności

16.00

Oficjalne zamknięcie Wystawy

PATRONI MEDIALNI