Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Program Targów – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Program Targów


Print Friendly, PDF & Email

24 maja 2014 r. (sobota) – tereny wystawowe

9.30
Otwarcie Targów
10.00
Konferencja wojewódzka pt. „Racjonalne użytkowanie łąk i pastwisk oraz pozyskiwanie pasz z użytków zielonych, a efektywność produkcji mleka (namiot PODR)
 
Program konferencji:
 
Nowe trendy w produkcji pasz objętościowych – mgr inż. Patryk Pawlak, Sowul & Sowul
 
TUZ niewykorzystany potencjał białka z pola – Aleksander Gruszko, Timac Agro Polska
 
Dobór odpowiednich gatunków traw do stanowiska kluczem do uzyskania  wysokojakościowej paszy  objętościowej w gospodarstwie – Marcin Mierzejewski, DSV Polska
11.30
Wykład: Innowacyjne rozwiązania technologiczne stosowane w budownictwie inwentarskim – Kazimierz Szmurło PODR Szepietowo i Tomasz Ladziński Budownictwo Ogólne „Ladziński”, Andrzej Dunaj KSB Grupa
 
Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań OZE – Krzysztof Brzozowski CTE w Świdnicy; NIBE-Biawar, Białystok
25 maja 2014 r. (niedziela) – tereny wystawowe
10.00
Renowacja trwałych użytków zielonych w województwie podlaskim – prof. dr hab. Kazimierz Grabowski, Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie (namiot PODR)
12.00
Rozstrzygnięcie konkursów: Hit Zielonej Gali i Hit Targów Budowlanych
12.15
Pokaz bezpiecznej obsługi maszyn do zbioru zielonek – KRUS w Białymstoku – Marek Milewski
12.30
POKAZ ZIELONEJ GALI

W programie również:

  • Prezentacja upraw doświadczalnych PODR w Szepietowie
  • Pokaz techniczny tłoczenia i estryfikacji oleju rzepakowego
  • Prezentacja projektów domków niskoenergetycznych – CTE w Świdnicy
  • „Produkcja rodzin i odkładów pszczelich – dodatkowy dochód z pasieki” – warsztaty realizowane w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (10.00 wykład – sala nr 4, 12.00 warsztaty – pasieka)