Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Poznaliśmy mistrzów Podlaskiej AroLigi 2012 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Poznaliśmy mistrzów Podlaskiej AroLigi 2012


Print Friendly, PDF & Email

5 lipca w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbył się uroczysty finał Podlaskiej AgroLigi 2012. Organizatorem konkursu na szczeblu wojewódzkim był Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Konkurs Agroliga prezentuje siłę podlaskiego rolnictwa, wyłania i promuje najlepszych podlaskich rolników oraz najlepsze firmy z branży rolno-spożywczej.

agroligaDSC_8326agroligaDSC_8432

Tytuł Mistrza Podlaskiej Agroligii w kategorii Rolnicy zdobyli Gertruda i Krzysztof Szmurło, Popławy, gm. Brańsk, pow. bielski. Natomiast firma „Dary Natury” Mirosław Angielczyk, Koryciny, gm. Grodzisk, pow. siemiatycki zdobyła tytuł Mistrza Podlaskiej AgroLigi w kategorii Firma.

agroligaDSC_8204

Tytuł Wicemistrza w kategorii Rolnicy przyznano Agacie i Kazimierzowi Przeździeckim zamieszkałym Lendowo Budy, gm. Nowe Piekuty, pow. wysokomazowiecki.

Równorzędne tytuły laureata Podlaskiej AgroLigi 2012 w kategorii rolnicy otrzymali:

  • Alina i Antoni Pietrewicz, Stary Rogożyn, gm. Lipsk, pow. augustowski,
  • Ewa i Grzegorz Czarnieccy, Nowy Dwór; gm. Bakałarzewo, pow. suwalski,
  • Renata i Piotr Kozłowscy, Laskowszczyzna, gm. Korycin, pow. sokólski,
  • Wiesława i Andrzej Wróblewscy, Brzeźno, gm. Szczuczyn, powiat grajewski
  • Grażyna i Krzysztof Filipkowscy, Kiełcze Kopki, gm. Kolno, pow. kolneński,
  • Sylwia i Sławomir Kowalewicz, Bojary, gm. Turoś Kościelna, pow. białostocki
  • Ewa i Tomasz Hryniewiccy, Trześcianka, gm. Narew, pow. hajnowski.

agroligaDSC_8284agroligaDSC_8263

Tytuły Wicemistrza w kategorii Firma otrzymały przedsiębiorstwa PPM „KBS” Sp. z o.o., Potoczyzna gm. Mońki, pow. moniecki oraz Stadnina Koni Nad Wigrami, Mikołajewo, gm. Krasnopol, pow. sejneński.

Równorzędne tytuły laureata Podlaskiej AgroLigi 2012 w kategorii firmy otrzymali:

  • PPUH „Stan”, Poddubówek 17D, gm. Suwałki, pow. suwalski,
  • PPHU Inter-Tech Piotr Jankowski, Al. Wojska Polskiego 100, Zambrów
  • Zajazd Herbu Wielbut, Konarzyce, ul. Łomżyńska 161, gm. Łomża, pow. łomżyński

agroligaDSC_8489

Gratulacjom i życzeniom nie było końca. Najlepsi rolnicy i firmy zostali uhonorowani przez najwyższe władze naszego województwa. Puchary i nagrody wręczyli Ewa Wojewódko Dyrektor Generalna Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego i Marian Brożyna Dyrektor Wydziału Geodezji i Rolnictwa, Walenty Korycki Wicemarszałek Województwa Podlaskiego i Iwona Krzyżanowska z Departamentu Rolnictwa i Obszarów Rybackich, Jan Zalewski Dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Marek Skarżyński przewodniczący komisji konkursowej, z-ca dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Stefan Krajewski Dyrektor OR ARiMR i Jerzy Leszczyński, z-ca dyrektora OR ARiMR w Łomży, Wojciech Kasjanowicz Dyrektor OT ARR w Białymstoku oraz Grzegorz Leszczyński Prezes Podlaskiej Izby Rolniczej. Wysiłki finalistów docenili także przedstawiciele samorządów – starostowie, wójtowie, burmistrzowie oraz sponsorzy – firmy współpracujące z laureatami tegorocznej AgroLigi.

Mistrzowie Podlaskiej Agroligi wezmą udział w finałach krajowych konkursu, który organizowany jest przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP, we współpracy ze Stowarzyszeniem AgroBiznesKlub, zrzeszającym wielu laureatów AgroLigi z poprzednich lat.

Seminarium podsumowujące konkurs Podlaska Agroliga 2012 było współfinansowane ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Anna Kulikowska