Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Poznaj najnowsze wiadomości – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Poznaj najnowsze wiadomości


Print Friendly, PDF & Email

Zapraszamy do przeczytania czerwcowych „Wiadomości Rolniczych”, poświęconych Wystawie Zwierząt Hodowlanych, która odbędzie się w ostatni weekend czerwca w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Już po raz dwudziesty piąty spotkamy się w Szepietowie na jednej z największych imprez hodowlanych w kraju. W tym roku na szepietowskiej Agroarenie odbędzie się również dziesiąta Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego. Wystawa wyróżnia się imponującą frekwencją rolników, rekordową liczbą wystawców i wspaniałą atmosferą. Hodowcy z całego kraju zaprezentują najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych. Na terenach wystawowych zobaczymy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla rolnictwa, sprzęt i środki do produkcji rolniczej.

Wystawie Zwierząt Hodowlanych towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym, które w tym roku są szczególnym świętem rolników i doradców, ponieważ odbywają się w roku jubileuszowym powstania Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy na czerwiec. Rusza nabór na „Restrukturyzację małych gospodarstw”. Można otrzymać bezzwrotną premię w wysokości 60 tys. zł. Warto zapoznać się ze szczegółami.

Rozpoczyna się rywalizacja w konkursie Podlaska AgroLiga 2018. W tym roku ośmiu rolników i cztery firmy będą walczyły o miano mistrzów – więcej o kandydatach piszemy w dziale „U sąsiada”.

A jeśli chcesz samodzielnie zrobić pierekaczewnik zajrzyj na stronę  46 – tam znajdziesz przepis na tę tradycyjną potrawę tatarską.

To tylko niektóre tematy, które poruszamy w czerwcowym wydaniu „Wiadomości Rolniczych”.

Zachęcamy do lektury.

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna