Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Półmaraton mleczny Korycin – Janów – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Półmaraton mleczny Korycin – Janów


Print Friendly, PDF & Email

Zapraszamy do udziału w półmaratonie mlecznym, który odbędzie się 8 czerwca 2014 r. Maraton organizowany jest od dwudziestu trzech lat. Odbywa się na terenie gmin Korycin i Janów. Ma charakter masowy o zasięgu międzynarodowym. Biorą w niej udział zawodnicy z kraju i zagranicy w kategoriach kobiet i mężczyzn oraz zawodnicy na wózkach inwalidzkich, w kategoriach wiekowych od 18 do 70 lat i więcej.

Celem imprezy jest popularyzacja sportu powszechnego, w tym biegów masowych, jako zdrowego stylu życia, propagowanie biegania jako najprostszej formy ruchu, czynnego wypoczynku rodzinnego oraz formy doskonalenia fizycznego i poprawy stanu zdrowia, promocja gmin Korycin i Janów oraz wartości kulturowych ziemi sokólskiej i Podlasia.

Organizatorzy: Gmina Korycin oraz Gmina Janów, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Korycinie i w Janowie, Podlaskie Zrzeszenie LZS w Białymstoku.

Bieg główny – 21,0975 km

Miejsce: tereny rekreacyjne nad zalewem w Korycinie i tereny gminy Korycin oraz

Rynek w Janowie i tereny gminy Janów.

Nagroda Główna – Żywa krowa lub ekwiwalent w wysokości 1 500 zł brutto. 

Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma dyplom i pamiątkowy medal

Pobicie Rekordu Trasy – premiowane dodatkową nagrodą.

Nagroda dla pierwszego biegacza, który pochodzi z Województwa Podlaskiego.

Nagrody rzeczowe.

Małgorzata Michelis

GOKSiT w Korycinie