Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Podlaska Marka jest nasza! – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Podlaska Marka jest nasza!


Print Friendly, PDF & Email

Zakończył się jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów przeprowadzanych w województwie podlaskim – PODLASKA MARKA. W dwunastej edycji konkursu wybrano 6 laureatów. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie wyróżniono za organizację najlepszego wydarzenia w 2015 roku – XXII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. Dziękujemy!

Plebiscyt niezmiennie organizuje Marszałka Województwa Podlaskiego. Gala finałowa odbyła się 25 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku. Gwiazdą uroczystości była śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska, a w roli konferansjerów wystąpili Marzena Rogalska i Marcin Tomkiel.

– Minęło już 12 lat od kiedy po raz pierwszy postanowiliśmy uhonorować mieszkańców województwa za ich pomysłowość i kreatywność – mówił Jerzy Leszczyński marszałek województwa podlaskiego – Kolejne edycje odkrywają nowe oblicze województwa. Widać tu odpowiedzi na wyzwania współczesnego świata, nowe technologie, ale również pielęgnowanie tradycji, czy nowe trendy w kulturze. Wasze sukcesy zasługują na właściwy rozgłos.

Jak podkreślił Marszałek regionalnymi unikatami są ludzie, ale i całe branże. Stąd i ta różnorodność tegorocznych nagród. Bo ta nagroda pokazała, że Podlaskie jest silne przede wszystkimi swoimi ludźmi. Nagrodzono firmy o ustalonej renomie, ale i te początkujące, znane już globalne marki, ale i te, które dopiero debiutują. Poznaliśmy zwycięzców w sześciu kategoriach tematycznych: Produkt Spożywczy, Produkt Użytkowy, Inwestycja, Odkrycie, Wydarzenie, Kultura i Społeczeństwo oraz zdobywcę Podlaskiej Marki Konsumentów, wybranej przez internautów.

Laureaci Podlaskiej Marki:

  • Kategoria Produkt Spożywczy – Mleko UHT Łaciate – Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie
  • Kategoria Produkt Użytkowy – Instalacja gazowa „STAG DIESEL” – AC Spółka Akcyjna
  • Kategoria Inwestycja – Malow 4 – innowacyjna fabryka mebli metalowych – MALOW Sp. z o.o.
  • Kategoria Odkrycie – CERTYD lekkie kruszywo spiekane – LSA Sp. z o.o.
  • Kategoria Wydarzenie – XXII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym Szepietowo 2015 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
  • Kategoria Kultura i Społeczeństwo – Działalność charytatywna – Stowarzyszenie Pomocy „Rubież” w Białymstoku
  • Podlaska Marka Konsumenta – Photon – Photon Entertainment Sp. z o.o.

Zwycięzcę w kategorii Wydarzenie ogłosiła Dorota Łapiak dyrektor Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Statuetkę Podlaskiej Marki z rąk Jerzego Leszczyńskiego marszałka województwa podlaskiego odebrał Grzegorz Mikołajczyk dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

– Dziękuję Kapitule, że w tym roku doceniła największe wydarzenie w branży rolniczej północno-wschodniej Polski – powiedział dyrektor – doceniając naszą imprezę doceniliście wieloletni trud hodowców, którzy z dumą prezentują swoje najpiękniejsze okazy oraz starania producentów i dealerów maszyn i środków do produkcji rolniczej.

– Kochani – dyrektor zwrócił się również do pracowników PODR w Szepietowie – Wspólną pracą, wspólnymi siłami zbudowaliśmy imprezę która zdobyła Markę!

marka2

Podczas Gali Podlaskiej Marki, poznaliśmy również nazwisko Honorowego Ambasadora Województwa Podlaskiego. Ten zaszczytny tytuł przyznawany jest osobom szczególnie zasłużonym dla regionu, które swoją pracą, twórczością i dokonaniami przyczyniają się do promowania województwa podlaskiego w Polsce i na świecie. Do grona podlaskich Ambasadorów dołączył Tomek Bagiński – jeden z najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, rysownik, animator i producent filmowy.
Po raz drugi przyznany został tytuł Ambasadora Podlaskiej Gospodarki – wyróżniono sektor metalowy wraz z Klastrem Obróbki Metali. Podlaski Klaster Obróbki Metali zrzesza 55 firm i 16 partnerów strategicznych. Jest największym klastrem w regionie pod względem liczby skupionych firm, a jego działalność koncentruje się na wspomaganiu procesu innowacyjności w dziedzinie produkcji i promocji towarów. Nagrodę odebrali Sebastian Rynkiewicz i Antoni Stolarski.

marka1

marka3

Żródło: www.wrotapodlasia.pl

MZ