Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Podlascy Mistrzowie Krajowej „Agroligi 2019” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Podlascy Mistrzowie Krajowej „Agroligi 2019”


Print Friendly, PDF & Email

Agata i Cezary Kosińscy z Chrołowic zostali Mistrzami Krajowymi „Agroligi 2019” w kategorii rolnicy, a firma SaMASZ Sp. z o.o. z Zabłudowa – Wicemistrzem Krajowym w kategorii firmy. Najlepsi rolnicy oraz przedstawiciele agrobiznesu zostali uhonorowani podczas uroczystej Gali AgroLigi 2019, która odbyła się 3 czerwca 2020 roku w Ogrodach Prezydenckich.

Konkurs przebiega wieloetapowo, na szczeblach wojewódzkim i krajowym, a jego celem jest wyłonienie i nobilitacja Mistrzów Krajowych Agroligi w dwóch kategoriach: rolnicy i firmy.

Na szczeblu wojewódzkim konkurs organizowany jest przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, a na szczeblu krajowym przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Konkurs promuje wyróżniających się rolników oraz przedsiębiorców działających w tej branży. Odbywa się pod patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy i Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

Gala Krajowej Agroligi 2019

W uroczystości wziął udział prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą.

Prezydent Andrzej Duda, dziękował wyróżnionym za dawanie przykładu innym gospodarzom i przedsiębiorcom, a także za zapewnianie bezpieczeństwa żywnościowego. Podkreślił, że na początku pandemii dzięki polskim producentom nikomu nie zabrakło żywności.

Praca w sektorze rolniczym to często rodzinna tradycja. –„Ogromnie dziękuję za jej kultywowanie w najlepszym tego słowa znaczeniu” – zwrócił się do uczestników Prezydent.

Laureaci konkursu odebrali z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy oraz ministra Jana Krzysztofa Ardanowskiego, a także prezesów ARiMR, KRUS i dyrektora KOWR imienne listy gratulacyjne, puchary, okolicznościowe dyplomy oraz nagrody specjalne.

Anna Fatyga

Laureaci konkursu

Mistrz Krajowy w kategorii Rolnicy

 • Agata i Cezary Kosińscy
 • Danuta i Zygmunt Stromscy

Wicemistrz Krajowy w kategorii Rolnicy

 • Agata i Wojciech Długosz
 • Dorota i Marcin Seliga
 • Marta i Arkadiusz Lechoszest
 • Emilia i Dariusz Płuszka
 • Dorota i Karol Kania
 • Daniela i Tadeusz Walkowscy

Laureat Krajowy w kategorii Rolnicy

 • Grażyna i Adam Kaliszewscy
 • Magdalena i Marcin Ciemieccy
 • Katarzyna i Mariusz Sławek
 • Irena i Eugeniusz Leśniewscy
 • Monika i Waldemar Lasoń
 • Beata i Marek Kołodziejowie
 • Jolanta i Janusz Broda

 

Mistrz Krajowy w kategorii Firmy

 • Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek
 • Ogrody Hortulus

Wicemistrz Krajowy w kategorii Firmy

 • Przedsiębiorstwo Nasienne ROLNAS
 • Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Zimmermann
 • Owocowe Smaki
 • SaMASZ

Laureat Krajowy w kategorii Firmy

 • Olejarnia Brzezinki
 • Milkpol SA
 • Rodzinny Browar Socho
 • Gospodarstwo Pasieczne Halina Buchalik
 • Piekarnia Wiejska w Zębowie

Agata i Cezary Kosińscy – Mistrzowie Krajowi Agroligi 2019 w kategorii rolnicy, odbierają nagrodę z rąk Prezydenta

Agata i Cezary Kosińscy z synem, Maksymilianem – Mistrzowie Krajowi Agroligi 2019 w kategorii rolnicy

Agata i Cezary Kosińscy z synem, Maksymilianem – Mistrzowie Krajowi Agroligi 2019 i Jacek Stolarski Wiceprezes firmy SaMASZ – Wicemistrz w kategorii firmy

 

Jacek Stolarski Wiceprezes firmy SaMASZ odbiera nagrodę za zdobycie tytułu „Wicemistrz Krajowej Agroligi 2019” w kategorii firmy

Para Prezydencka na stoisku Mistrzów Krajowych w kategorii rolnicy

Państwo Kosińscy z synem Maksymilianem w towarzystwie Wojciecha Mojkowskiego – dyrektora PODR Szepietowo

Jacek Stolarski – Wiceprezes SaMASZ-u i Wojciech Mojkowski dyrektor PODR Szepietowo

Krajowy Wicemistrz w kategorii firmy w towarzystwie ubiegłorocznego Mistrza Krajowego Tomasza Stypułkowskiego właściciela firmy ROL-TOMA oraz organizatorów konkursu Wojciecha Mojkowskiego – dyrektora PODR Szepietowo i Andrzeja Remisiewicza – przedstawiciela Stowarzyszenia AgroBiznesKlubu

Przedstawiciele firm uczestniczący w Gali Konkursu „Agroliga 2019”

Pamiątkowe zdjęcie z Parą Prezydencką

Podlascy Mistrzowie na Gali Konkursu „Agroliga 2019”

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi odznaczył Cezarego Kosińskiego odznaką „Zasłużony dla rolnictwa”