Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Październikowe „Wiadomości Rolnicze” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Październikowe „Wiadomości Rolnicze”


Print Friendly, PDF & Email

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją dzielimy się z Wami miłą informacją – „Wiadomości Rolnicze” zajęły trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepsze wydawnictwo ośrodków doradztwa rolniczego. To duży sukces – utrzymujemy się w czołówce gazet wydawanych przez odr-y. Ocenie podlegały czasopisma wydane w 2017 roku. W tej edycji konkursu wystartowały wszystkie Ośrodki w kraju. Trzecie miejsce wśród 16 rywali to wysoka lokata. Cieszymy się z tak wysokiego miejsca, a Państwa zachęcamy do lektury pisma – sprawdźcie czy zasługujemy na nagrody. Swoimi opiniami możecie podzielić się z redakcją. Najciekawsze wypowiedzi opublikujemy na łamach pisma.

A co przygotowaliśmy w tym numerze? Przeczytajcie relacje z Podlaskiego Dnia Kukurydz, z Jubileuszu 70-lecia PODR Szepietowo, z dożynek. Przedstawiamy także zwycięzców i laureatów m.in. Podlaskiej Agroligi, Konkursu Orki, konkursu „Sposób na Sukces” oraz konkursu „Bezpieczna obsługa zwierząt gospodarskich”.

Ale to nie wszystko. Przypominamy, że od 15 października do 13 listopada 2018 roku można składać wnioski na działanie PROW 2014-2020 „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” oraz działanie „Współpraca”, które skierowane jest do grup operacyjnych na rzecz innowacji.

Ponadto, jak zawsze porady technologiczne, ceny podstawowych środków do produkcji rolnej, porady ogrodnicze i coś dla podniebienia i zdrowia – potrawy z warzyw.

Zachęcam do lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”