Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Paczki bożonarodzeniowe dla kombatantów – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Paczki bożonarodzeniowe dla kombatantów


Print Friendly, PDF & Email

450 polskich bohaterów, mieszkających w różnych częściach naszego kraju, otrzyma paczki świąteczne z produktami żywnościowymi oznaczonymi znakiem PRODUKT POLSKI.

 

– Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym w sposób szczególny króluje dobro. Chcemy się nim dzielić przede wszystkim z rodziną i najbliższymi. Pamiętajmy również o naszych kombatantach, bohaterach dzięki którym dziś możemy w pokoju cieszyć się wolnością. Być dumnym narodem i silnym, suwerennym państwem – powiedział minister Grzegorz Puda i dodał, że  dzięki wsparciu polskich rolników i producentów możemy przygotować podarunki dla naszych bohaterów.

Minister uczestniczył dziś w przygotowywaniu paczek bożonarodzeniowych dla kombatantów walk z okupantem niemieckim i sowieckim. Akcję tę zorganizowało Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.

– W paczkach znajdują się wyłącznie polskie produkty. Te zdrowe i smaczne upominki dostarczą kombatantom żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych oraz Wojsk Obrony Terytorialnej. Dziękuję im za to wsparcie – informował szef resortu rolnictwa.

Minister podziękował wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tego wspaniałego zadania. Na koniec zwrócił się bezpośrednio do  kombatantów.

– Szanowni kombatanci, polscy bohaterowie życzę Wam spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Niech wyrazy wdzięczności, szacunku i dobra towarzyszą Wam w każdej chwili życia, a te pyszne polskie produkty przyniosą wiele przyjemności w trakcie kulinarnego świętowania – powiedział minister Grzegorz Puda.

W dzisiejszych czasach patriotyzm przejawia się w pamięci o tych, którym Rzeczpospolita Polska zawdzięcza wolność, ale także w patriotyzmie gospodarczym, głównie konsumenckim.

Pamiętajmy, że kupując polskie produkty wspieramy naszych rolników, producentów, przetwórców i przedsiębiorców. Zachęcamy, aby każdy z nas podczas codziennych zakupów szukał na sklepowych półkach produktów z oznaczeniem PRODUKT POLSKI.

MRiRW