Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

O czym piszemy w czerwcowych „Wiadomościach Rolniczych”? – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

O czym piszemy w czerwcowych „Wiadomościach Rolniczych”?


Print Friendly, PDF & Email

Tradycyjnie w ostatni weekend czerwca organizujemy w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Zapraszamy do Szepietowa. Będzie można zobaczyć najpiękniejsze zwierzęta hodowlane – wyniki pracy hodowlanej podlaskich rolników. Do Szepietowa przyjadą również firmy rolnicze z całej Polski. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i przedstawią bogatą ofertę targową. 29 i 30 czerwca Szepietowo stanie się rolniczą stolicą Podlasia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.

Ponadto, przypominamy, że ruszył nabór wniosków o wsparcie dla młodych rolników chcących samodzielnie rozpocząć gospodarowanie w ramach PROW 2014-2020. Wnioski można składać w Oddziałach Regionalnych ARiMR do 29 czerwca 2019 r. W tegorocznym naborze kwota premii wynosi 150 tys. zł. Można również składać wnioski na „Restrukturyzację małych gospodarstw”. Tegoroczny nabór posiada kilka znaczących zmian w porównaniu z poprzednim naborem o których piszemy na stronie 18.

Warto też przeczytać jakie informacje zawarte w rejestrze zwierząt gospodarskich udostępnia ARiMR.

Przedstawiamy ludzi przedsiębiorczych, którzy własne pasje i zainteresowania przekształcili w sposób na życie – przeczytacie o tym w dziale „U Sąsiada”. Podajemy przepisy na letnie desery, nadesłane przez nasze Czytelniczki.

Zachęcamy do kontaktu z redakcją – czekamy na Wasze uwagi, propozycje, przepisy kulinarne. Piszcie na adres: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl. Najciekawsze zamieścimy na łamach „Wiadomości Rolniczych”.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna