Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Nowy numer „Wiadomości Rolniczych” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Nowy numer „Wiadomości Rolniczych”


Print Friendly, PDF & Email

Z wielką przyjemnością oddajemy w Wasze ręce grudniowe „Wiadomości Rolnicze”. Mam nadzieję że, w ferworze przygotowań do Świąt, znajdziecie czas na lekturę naszego pisma.
Przeczytajcie na jaką pomoc finansową możecie jeszcze do końca roku złożyć wnioski do ARiMR. Przedstawiamy także wyniki doświadczeń z oxytrre, omawiamy stan zbóż ozimy na naszych polach. Podpowiadamy, czy warto zainwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków.
Tradycyjnie zamieszczamy kilka pomysłów na niebanalne bożonarodzeniowe ozdoby. Tym, którzy poszukują inspiracji w kuchni polecamy przepisy kulinarne naszych Czytelniczek – warto zaskoczyć rodzinę i gości nowymi potrawami.
Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przez cały 2019 rok staraliśmy się na łamach pisma przedstawiać aktualne tematy, porady, informacje. Nasze starania zostały docenione przez redakcję ogólnopolskiego czasopisma „AGRO” – organizatora konkursu „AgroKlasa”. Z ogromną satysfakcją informujemy, że po raz kolejny zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie – ale o tym przeczytacie na stronie piątej.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu zespołu redakcyjnego, życzę wszystkim Czytelnikom „Wiadomości Rolniczych” zdrowia, uśmiechu, rodzinnej atmosfery i miłych chwil spędzonych w przy lekturze naszego pisma.

Anna Fatyga
Redaktor naczelna „Wiadomości Rolniczych”