Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Nowe „Wiadomości Rolnicze” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Nowe „Wiadomości Rolnicze”


Print Friendly, PDF & Email

 

Oddajemy w Wasze ręce, Drodzy Czytelnicy, lipcowo-sierpniowy numer „Wiadomości Rolniczych”, w których m.in. przedstawiamy uczestników Podlaskiej Agroligi 2020. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 6 gospodarstw i 6 firm. Podlascy mistrzowie będą reprezentować województwo podlaskie na finale krajowym. Konkurs to nie tylko rywalizacja o tytuł mistrza, to przede wszystkim prezentacja innowacyjnych rozwiązań i pokazanie sukcesów podlaskich rolników i firm. Nasi reprezentanci osiągają w konkursie krajowym najwyższe lokaty. Przypomnijmy – w ubiegłym roku byli to Milena i Kamil Chodniccy z Kumelska (Wicemistrzowie Krajowi w kategorii rolnicy) i firma „Roltoma Tomasz Stypułkowski” z Sokół (Mistrz Krajowy w kategorii firmy). W tym roku Mistrzami w kategorii rolnicy zostali Agata i Cezary Kosińscy z Chrołowic, a w kategorii firm Wicemistrzem został „SaMasz” z Zabłudowa. A jakie szanse na zaszczytne tytuły mają tegoroczni uczestnicy? – przeczytajcie w naszej gazecie.
Zachęcamy do korzystania z platformy internetowej Podlaski e-bazarek, umożliwiającej producentom rolnym, wytwórcom i przetwórcom regionalnej i ekologicznej żywności, twórcom rękodzieła ludowego, usługodawcom bezpłatne zamieszczanie ofert sprzedaży swoich produktów.
Piszemy także o doborze odmian zbóż ozimych, prezentujemy wyniki doświadczeń przeprowadzonych na polu doświadczalnym Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Kontynuujemy temat zapalenia wymion u wysokowydajnych krów mlecznych. Przedstawiamy sytuację na rynku pasz oraz ceny produktów rolnych w skupie i na targowiskach.
Jak w każdym wydaniu „Wiadomości Rolniczych” proponujemy sprawdzone przepisy naszych Czytelników.
Zachęcamy do kontaktu z redakcją. Czekamy na Wasze listy i propozycje tematów, które powinniśmy poruszyć na łamach naszego pisma. Piszcie na adres: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl.

Życzę miłej lektury
Anna Fatyga
Redaktor Naczelna