Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Najnowsze „Wiadomości Rolnicze” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Najnowsze „Wiadomości Rolnicze”


Print Friendly, PDF & Email

Zapraszam do lektury wrześniowego wydania „Wiadomości Rolniczych”, którego tematem przewodnim jest kukurydza. Dowiecie się m.in.: dlaczego warto uprawiać kukurydzę,  jak dobrze zebrać kukurydzę na kiszonkę i jakie odmiany można zobaczyć na polu doświadczalnym Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Więcej informacji na ten temat możecie uzyskać podczas Podlaskiego Dnia Kukurydzy, który organizujemy 8 września w PODR Szepietowo. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Ponadto prezentujemy zwycięzców Podlaskiej Agroligi 2019, nagrodzonych w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo”, laureatów konkursów „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” i „Na wsi najlepiej”.

Warto przeczytać jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dofinansowanie na zakup wapna nawozowego. Przeczytacie także o tym, kto może ubiegać się  o pomoc na inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000 i jakie warunki musi spełnić aby otrzymać dofinansowanie.

Jak w każdym wydaniu „Wiadomości Rolniczych” zamieszczamy ceny podstawowych środków do produkcji rolniczej – warto porównać ceny i wybrać najkorzystniejsze.

To tylko niektóre zagadnienia, które polecam waszej uwadze.

Zapraszam do lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

 

Uwaga!

Zmiana adresu Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Białymstoku

Aktualny adres:

  1. Kombatantów 4

15-110 Białystok

tel./fax 85 740 20 51 , tel. 85 740 20 54

e-mail: biaodr@zetobi.com.pl; bialystok@odr-szepietowo.pl