Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Najnowsze „Wiadomości Rolnicze” – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Najnowsze „Wiadomości Rolnicze”


Print Friendly, PDF & Email

W lipcowo-sierpniowym numerze „Wiadomości Rolniczych” przeczytacie m.in. o Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych, która pod koniec czerwca odbyła się w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Szepietowie. Poznajcie również mistrza Krajowej AgroLigi 2018 –  firmę ROLTOMA z Sokół. W tym wydaniu przedstawiamy rolników i firmy startujące w tegorocznym konkursie Podlaska AgroLiga – kto zostanie mistrzem dowiemy się 26 lipca na podsumowaniu konkursu.

Znamy już wyniki konkursu organizowanego przez WWF Polska na Rolnika Roku Regionu Morza Bałtyckiego. Trzecie miejsce przypadło rolnikom z województwa podlaskiego – są to Anna i Piotr Brulińscy z Łuniewa Małego – więcej w lipcowo-sierpniowym numerze „Wiadomości Rolniczych”.

Wszystkim biorącym udział w konkursach gratulujemy sukcesów i życzymy dalszego rozwoju.

Zachęcamy także do wypróbowania przepisów kulinarnych, które polecają uczestniczki Podlaskiej AgroLigi i jednocześnie zachęcamy do kontaktu z redakcją – zamieścimy każdy przepis przesłany do redakcji razem z fotografią potrawy.

Drodzy Czytelnicy – przed Wami czas żniw – najważniejszy czas w ciągu całego roku. To one decydują, ile zarobi rolnik, a także co trafi na nasze stoły. Pamiętajcie o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas prac polowych, a szczególną troską otoczcie dzieci, zapewnijcie im opiekę z dala od części produkcyjnej gospodarstwa.

Mimo wytężonych prac, mamy nadzieję, że znajdziecie chwile na lekturę naszego pisma. Życzę miłej lektury.

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”